بستن
ترنجی

تا کنون بیش از ۱۰۰۰۰ اپلیکیشن برای اپل واچ توسعه داده شده‌اند؛ معرفی نرم‌افزارهایی بهتر برای بهره‌گیری قوی‌تر از سخت افزار!

no thumb

مراسم اپل در حال اجراست و خبر خوب اینست که اپل، به سرعت در حال معرفی و رونمایی از موارد جدید است و این یعنی وقت را بیهوده تلف نمی‌کند! گفته شد که برای سیستم عامل اپل واج یعنی WatchOS، حدود ۱۰۰۰۰ نرم‌افزار توسعه داده شده‌اند که واقعا جای تحسین دارند. همچنین اپل، برای این سیستم عامل اپلیکیشن‌هایی را معرفی کرده است که می‌توانند بهتر از قبل از قدرت واقعی این ساعت هوشمند استفاده کنند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اولین خبر جالبی که منتشر شده است، معرفی نرم‌افزار فیسبوک مسنجر برای واچ او اس می‌باشد که دقیقا همان کار نرم‌افزار اصلی را در ابعاد ساعت هوشمند انجام می‌دهد! همچنین مدیریت گو پرو نیز از طریق اپل واچ میسر شده است. اپلکیشنی جالب برای سلامتی هم از سوی اپل معرفی شده که گفته می‌شود بر روی آن سرمایه گذاری بسیار زیادی انجام شده؛ نام این اپلیکیشن AirStrip است که توانایی گزارش سلامتی شما را خواهد داشت. همه چیز به همین‌جا ختم نمی‌شود، نتایجی که به شما نشان داده خواهند شد، برای دکترها هم بسیار مفید خواهد بود! همچنین توانایی شنیدن صدای ضربان قلب مادر و نوزاد توسط این اپلیکیشن فراهم خواهد شد.

1441818536896144

به گفته اپل این نرم‌افزار یک رابط کاربری فوق‌العاده بین انسان و سلامتی خواهد بود.

0
0
برچسب ها: اپلاپل واچرویداد اپلنرم افزار

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۳نظر

درج نظرات: