بستن
ترنجی

تایزن، چهارمین سیستم‌عامل اسمارت‌فون در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۵

no thumb

اخیرا گزارش جالبی از Strategy Analytics منتشر شده که نشان می‌دهد سیستم‌عامل اختصاصی سامسونگ یعنی تایزن (Tizen) موفق به پشت سر گذاشتن بلک‌بری (BlackBerry) در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۵ شده است. این بدان معناست که این سیستم‌عامل هم‌اکنون، چهارمین سیستم‌عامل اسمارت‌فون است. در ادامه همراه ترنجی باشید.

سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید، به‌عنوان بزرگ‌ترین سیستم‌عامل‌های موبایل شناخته می‌شوند و همچنین شاهد رقابت سختی بین بقیه‌ی سیستم‌عامل‌ها مانند ویندوز فون، تایزن و غیره هستیم. سامسونگ مدعی است که تایزن، دومین سیستم‌عامل اسمارت‌فون در هند در بخش بودجه است. گوشی تایزنی سامسونگ زد ۳ (Samsung Z3)، تا پایان سال در ۱۱ کشور اروپایی عرضه خواهد شد و به همین دلیل، باید شاهد افزایش محبوبیت آن باشیم.

جالب است بدانید که توسعه‌دهندگان نیز به تایزن، اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و سامسونگ، ۱۰۰ درصد از درآمد برنامه‌ها را به توسعه‌دهندگان تایزنی می‌دهد که باعث شده تا آن‌ها، برنامه‌های مختلفی را برای سیستم‌عامل سامسونگ عرضه کنند. از برنامه‌های تایزن می‌توان به VLC ،Facebook و MixRadio اشاره کرد.

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/11/05/tizen-surpasses-blackberry-as-the-fourth-largest-smartphone-during-q3-2015/” target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]SAMMOBILE[/su_button]

0
0
برچسب ها: Operation SystemOSsamsungTizenتایزنسامسونگسیستم‌عامل

۵نظر

درج نظرات: