بستن
ترنجی

تاریخ مراسم سونی در نمایشگاه CES 2016 مشخص شد: ۱۵ دی ماه

no thumb

CES یکی از بزرگترین نمایشگاه های لوازم الکترونیک در دنیا است. این نمایشگاه همیشه همزمان با آغاز سال نو میلادی در شهر لاس وگاس امریکا برگزار می گردد و شرکت ها سرشناس دنیای فناوری در آن از آخرین دستاوردهای خود رونمایی می کنند. اپل معمولا عضو غایب این نمایشگاه است اما بقیه شرکت ها همیشه در آن شرکت می کنند. سونی همیشه در این نمایشگاه حضور پرشوری داشته است و امسال هم دست پر به این نمایشگاه خواهد آمد، حداقل تیزر دعوت به این مراسم امسالش اینطور می گوید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق اعلامیه ای که می بینید سونی در نظر دارد تا در تاریخ ۱۵ دی ماه برابر با ۵ ژوئن و ساعت ۵ به وقت محلی در نمایشگاه CES از محصولات جدید خود رونمایی کند. در تیزر منتشر شده می بینیم که سونی قرار است در دسته بندی های مختلفی دستگاه هایی را رونمایی کند. عینک واقعیت مجازی، اسپیکر، هدست، دوربین، موبایل و تلویزیون از دسته بندی هایی است که شاید در آن ها محصولات جدید و شاید شاهد نمایش آخرین نسل تولیدات این خانواده ها باشیم.

این در حالی است که جدیدا خبری از لو رفتن موبایل یا دستگاه خاصی از سونی را نشنیده ایم پس احتمال دارد که شاهد نمایشی از سری اکسپریا زد ۵ باشیم و شاید رده پایین یا میانه جدیدی را در این نمایشگاه ببینیم. اگر بخواهیم از تاریخ درس بگیری باید بگوییم که سونی در نمایشگاه CES سال گذشته ساعت هوشمند اسمارت واچ ۳ و موزیک پلیر NW-ZX2 را رونمایی کرد. چندی پیش هم درباره ساعت هوشمند سونی که فقط در ژاپن به فروش می رسد، اخبار جالبی به گوش می رسید، پس می توان نتیجه گرفت که حداقل باید شاهد یک رونمایی برای بازار جهانی در زمینه ساعت های هوشمند باشیم، دقیقا همان دسته بندی که در این تیزر هیچ اشاره به آن نشده است!

نظر شما چیست؟ تقویم خود را به یک دایره قرمز برای ۱۵ دی ماه مزین کنید تا با هم ببینیم در این مراسم چه اتفاقی خواهد افتاد.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/sony_sets_date_for_ces_2016_press_conference-news-15282.php” icon_color=”#f90d0d”]gsmarena[/su_button]

0
0
برچسب ها: CES 2016sonyتاریخ مراسم سونیسونی

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۸نظر

درج نظرات: