بستن
ترنجی

به کجا می رویم؟ مرگ بر اثر حمله کوسه یا سلفی بهتر؟

no thumb

تقریباً از اوایل سال گذشته بود که با اخباری چون مرگ مردم در هنگام گرفتن سلفی روبه‌رو شدیم که واقعاً تأسف‌بار است چون ارزش زندگی بیشتر از آن است که برای یک سلفی جذاب و هیجان انگیز آن را به خطر بی اندازیم. طبق آماری جدیدی که توسط سایت ماشابل از چند منبع معتبر جمع آوری شده، تعداد مرگ و میر بر اثر گرفتن سلفی در امسال ۱۲ مورد گزارش‌شده که نسبت به مرگ بر اثر حمله کوسه کمی ناراحت‌کننده و عجیب به نظر می‌رسد چون طبق اطلاعات منابع فقط ۸ موردحمله کوسه در سال ۲۰۱۵ گزارش‌شده است. با ما همراه باشید تا به جزییات این خبر نگاهی داشته باشیم.

همان‌طور که مطلع هستید هفته پیش بود که یک جهانگرد در تاج‌محل هنگام گرفتن سلفی سقوط کرد و دار فانی را وداع گفت. این اتفاق‌ها بیشتر اوقات زمان‌هایی اتفاق می‌افتد که اشخاص سعی می‌کنند با به خطر انداختن جان خود و قرار گرفتن در محیط های غیرقابل دسترس عموم اقدام به گرفتن سلفی کنند که درنهایت موجب آسیب رساندن به  خود و دیگران می‌شوند. این‌گونه اتفاقات زمانی اوج می‌گیرند که مردم با به دست گرفتن مونوپاد یا همان دسته سلفی از خود بی‌خود می‌شوند و شرایطی محیطی را به کل فراموش می‌کنند. متأسفانه این آمار هر روز در حال افزایش است و در کشور خودمان هم برخی از این گونه اتفاقات به وقوع می‌پیوندد مانند تصادف دو خانمی که در حال خواندن آهنگ و ضبط فیلم سلفی دچار حادثه شدند.

Screen-Shot-2015-09-21-at-4.13.14-PM-1

حمله کوسه به مردم هم مورد نادری است که اکثراً برای موج‌سوارها و کسانی که در محیط‌های تائید نشده شنا می‌کنند اتفاق می افتد. واقعاً نگران‌کننده است که این دو مورد نادر که به‌ندرت اتفاق می‌افتند در حال رقابت با هم هستند. از تمامی کاربران ترنجی تقاضا می شود در هنگام گرفتن سلفی مراقب محیط اطراف خود باشید و دست به انجام دادن کار های عجیب برای سلفی گرفتن نزنید. نظرات خود را درباره این آمار با ما در میان بگزارید.

 [su_button url=”http://mashable.com/2015/09/21/selfie-deaths/?utm_source=feedly&utm_medium=webfeeds#TZe6looj5kkJ” target=”blank” background=”#159f84″]Mashable[/su_button]

0
0
برچسب ها: accidentselfieshark attackحمله کوسهخطر سلفیسلفی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۹نظر

  1. من خودم شخصاً نه دوربین جلو رو قبول دارم نه عکس سلفى رو،عکس باید حساب کتاب شده گرفته بشه و یه کار خوشکل در بیاد نه که شصت نفر خیره به یک نقطه که یا فقط چشاشون معلومه یا گردن به بالاشون،ولى خب تو هر دوره اى یه چیزى باید مد شه تا چهار نفر هم از اون مد نون بخورن(مونوپاد).

    0
    0

درج نظرات: