بستن
ترنجی

به نقل از خانم شر وانگ در نمایشگاه CES شاهد یک پیشرفت تکنولوژی غیرمنتظر توسط اچ‌تی‌سی خواهیم بود

no thumb

مدیرعامل کنونی شرکت اچ تی سی، خانم شر وانگ به‌تازگی در میان توسعه‌دهندگان هدست واقعیت مجاری وایو در پکن حضورداشته و صحبت از یک سری تغییر و تحولات در این زمینه توسط شرکت اچ تی سی داشته است. او بیان کرد که توسط همکاری با کمپانی Valve، اچ تی سی قصد دارد توسعه هدست واقعیت مجازی Vive در نسل بعدی را جدی از تر گذشته ادامه دهد تا شاهد یک پیشرفت غیرمنتظره توسط این شرکت باشید.

با این صحبت می‌توان متوجه شد که اچ تی سی قصد دارد به‌جای عرضه عمومی نسل اول هدست واقعیت مجازی خود که در اسفندماه سال گذشته رونمایی شد، نسل دوم از آن را در سطح گسترده‌تری عرضه نماید با این حساب به وعده‌ای که در خصوص تاریخ رسمی عرضه این دستگاه داده بود، می‌تواند با نسل جدید عمل کند.

در تصویر اول مطلب نسل قبل آن را شاهد هستید اما بد نیست نگاهی نیز به تصویر جدید منتشرشده از نسل جدید را باهم ببینیم:

نسل قبلی
نسل قبلی
نسل جدید
نسل جدید

سنسورهای حرکتی مخفی‌شده‌اند و تغییرات ظاهری مثبتی را برای عرضه عمومی شاهد هستیم. در CES 2016 این دستگاه رونمایی خواهد شد. نظر شما چیست؟ آیا اچ تی سی می‌توان پرچم‌دار این زمینه باشد؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/HTCs-Wang-teases-Big-technological-breakthrough-for-VR-to-be-revealed-at-CES_id76797″ target=”blank” background=”#3ea075″ rel=”nofollow”]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: HTCاچ تی سی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۹نظر

    1. آری جون بر خلاف بخش تلفن همراه اچ تی سی ، این بخش واقعیت مجازی اچ تی سی و با این محصولی که عرضه کرده بسیار تو بازار موفق بوده و اگر نگیم بهترین ولی یکی از دو دستگاه برتر در زمینه واقعیت مجازی در جهان هست !!! لطفا همه چیز رو با هم قاطی نکنیم !!!

      0
      0

درج نظرات: