بستن
ترنجی

به‌روز رسانی جدید تان هال ۱۱ کلش آف کلنز؛ نگاهی کوتاه به ویزاردتاور لول ۹ و لابراتوآر

no thumb

 احتمال دارد هفته آینده با ارائه یک بروز رسانی‌ تان هال ۱۱ کلش آف کلنز را بتوان در اختیار داشت. این بروز رسانی تغییراتی را برای میلیون‌ها شیفته‌ی این  بازی به ارمغان خواهد آورد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

امروزتان هال ۱۱ را در ویدیوی مشاهده کردیم که نشان می‌دهد این بروز رسانی شامل مخزن طلا و مخزن اکسیر با سطح ۱۲ می‌شود. اگر شما تمامی مخازن را به آخرین سطح به روز کنید (به همراه گنجایش تان هال) می‌توانید ۱۰ میلیون واحد طلا و ۱۰ میلیون واحد اکسیر ذخیره کنید. همچنین  آزمایشگاه یا لابراتوآر جدید و ویزاردتاور جدید هم در این بروز رسانی قابل ارتقا به سطح ۹ هستند. امروز این خبر می‌گوید هفته آینده هفته‌ای خاص برای کلش آف کلنز است.

دو روز پیش متوجه شدیم که فضای این دهکده بعد از این بروزرسانی بزرگتر خواهد شد اما در زمان حمله ۳۰ ثانیه زمان برای افزایش برای افزایش اندازه زمین به شما داده می‌شود. همچنین شما می‌توانید به هم کلنی خود یکی از معجون‌ها یا اسپل های ساخته شده با اکسیر سیاه را برای حمایت، هدیه دهید یا خود با درخواست کمک می‌توانید از هم کلن خود یکی از این معجون‌ها را دریافت کنید. منوی کمک رسانی  هر آنچه را که به شما داده باشند نشان خواهد داد. به هر حال این بروز رسانی تغییراتی خوش آیند را برای این بازی به همراه دارد که منتظر خواهیم ماند تا نسخه نهایی از راه برسد. آیا شما هم مشتاق هستید که هرچه زودتر این تغییرات را دریافت کنید؟


[su_button url=”http://toucharcade.com/2015/11/30/new-clash-of-clans-town-hall-11-update-sneak-peek-shows-level-9-wizard-tower-laboratory/” icon_color=”#f90d0d”]toucharcade[/su_button]

0
0
برچسب ها: Calsh Of Clansآپدیت Calsh Of Clansآپدیت کلش آف کلانزتان هال 11 کلش آف کلنزتان هال جدید کلش آف کلنزکلش آف کلنز

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۱۰نظر

  1. چرت نگو برادر آپدیت کلش همیشه همزمان برای ای او اس و اندروید منتشر میشه،هنوز هیچ آپدیتی منتشر نشده،هر رو تو صفحه فیس بوک بازی اسنیک پیک میده بیرون اونوقت چطور آپدیت داده واسه آی او اس؟؟همونطور که نویسنده هم اشاره کرده به احتمال زیاد هفته آینده منتشر میشه
   احتمالا شما آپدیت هالوین رو الان دریافت کردین واسه همون اینقد زوق زده هستین!!!

   0
   0
   1. وقتی ios نداری یا اطلاعات نداری مجبور نیستی نظر بدی ؟

    برو از کسی که ios بپرس ببین آخرین آپدیت برای چه تاریخی هست .

    چرت هم خودت نگو بی تربیت .

    آقای rezayyakuza جوابه شما را داد

    آره دقیقا مثله آپدیت واتس اپ یا تلگرام که ۱ ماه قبل برای ios امد

    با قابلیت های جدید گروهای یوزر با تعداد بالا و غیر و بعده یکماه برای اندروید منتشر شد آپدیت . آره شما راس میگی

    0
    0

درج نظرات: