بستن
اپلاخبار

بعضی از کاربران آیفون ۷ گزارش داده‌اند که صفحه‌نمایش آن‌ها هاله زرد رنگ دارد؛ چگونه برطرف کنیم؟

yellow-screen-on-left-jpg-3

اگر به سال ۲۰۱۰ برگردیم زمانی که اپل از آیفون ۴ رونمایی کرد، سرعت ارسال این محصول به دیگر کشور‌ها بسیار زیاد بود در حدی که اگر مشکلی هم پیدا می‌شد، جمع کردن این محصول کار آسانی نبود. از شانس بد دارای مشکل هم شد و صفحه‌نمایش بسیاری از کاربران در زمانی که محصول را باز می‌کردند، زرد بود. امسال هم گویا خراب‌کاری شرکت‌های بزرگ به اوج خودش رسیده است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده بسیاری از کاربران آیفون ۷ به مشکل هاله زرد در صفحه‌نمایش برخورد کرده‌اند. در ادامه همراه باشید.

در آن سال همه کاربران مجبور شدند دستگاه‌ خود را تعویض کنند اما مشکل پیش آمده برای کاربران آیفون ۷ به نظر می رسد یک باگ نرم‌افزاری باشد که در iOS 10 قرار دارد. در ابتدا تصاویر زیر را ببینید:

yellow-screen-on-left-jpg-2 yellow-screen-on-left-jpg

اگر این مشکل شما بعد راه‌حل زیر باز هم ادامه داشته باشد باید به سراغ سرویس خود اپل بروید و دستگاه را عوض کنید اما عموما مشکل برطرف شده است. وارد Settings شوید و سپس از قسمت General به Accessibility بروید. Display Accommodations را انتخاب و وارد Color Filters شوید. Color Filters را بر روی On قرار دهید تا بتوانید میزان زردی صفحه‌نمایش را کم کنید. از قسمت Intensity می‌توانید به خوبی گرما و سرمای رنگ های نمایش شده را مدیریت کنید. با این حساب به نظر می‌رسد این مشکل ربط مستقیمی به کالیبره کردن رنگ‌های تصویر داشته باشد که برطرف خواهد شد.

آیا شما به این مشکل برخورد کرده اید؟

www.phonearena.com

 

0
0
برچسب ها: آیفون 7رنگ آیفون 7رنگ زرد آیفون 7

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۴نظر

 1. جالبه بعضیا میان میگن وقتشه برم طرف سامسونگ
  داداش معلومه شما سامسونگی هستی خودت و اپلی نا امید نشون نده
  من بعد اندرویدم ۴ ساله اپل دارم فوق العاده راضیم
  هیچ محدودیت خاصی هم ندارم بزرگترین محدودیتم یه زمانی اون اوایل انتقال با بلوتوث بود تا به الان هیچ مشکلی ندارم

  0
  0
  1. تا حالا فیلم سینمایی تونستی از دوستات بگیری توی گوشیت ببینی ؟،؟ تا حالا با زاپیا اهنگ گرفتی که بره توی موزیک هات ها از همون زاپیا گوش میکنی ؟ اپ استور هم که فیلتر شد برا ایران … اصلا بهترین ویژگی اندروید ارسال و دریافت برنامه بین دوتا گوشیه که شما ندارید .. من بدون فایل منیجر عمرا بتونم با گوشی سر کنم … . در اخر بگم که من خودم از ایفون ۴ تا ۶ همه شون رو داشتم وحشتناک از ایفون خوشم میاد ولی با این محدودیت هاش هیچ وقت نتونستم کنار بیام و هر ایفون رو نهایتا دو ماه بتونم تحمل کنم … چون ظاهر گوشی نهایتا دو ماه جذابه بعد خودم به شخصه فقط امکانات اون گوشی برام مهمه

   0
   0

درج نظرات: