بستن
ترنجی

بعضی از دستگاه های اچ‌تی‌سی‌ وان ام ۹ بعد از آخرین بروزرسانی نرم‌افزاری بسیار دیر شارژ می‌شوند

no thumb

منتظر بروز‌رسانی های نرم افزاری برای اچ‌تی‌سی وان ام ۹ هستیم. در همین حین کاربران زیادی گزارش داده‌اند که پس از آپدیت به ۱٫۴۰٫۴۰۱٫۸ دستگاه مدت زمان زیادی را درگیر شارژ خواهد بود. طی صحبت های منتقل شده برای کامل شارژ شدن این باتری ۲۸۴۰mAh باید ۱۳ ساعت صبر کنند! بسیار عجیب خواهد بود؛ در ادامه همراه باشید.

2015-07-07

همانطوری که در تصویر بالا نیز شاهد هستید، نوشته شده است  “Charging – 13 hours until complete” که باید ۱۳ ساعت صبر کنید. زمانی که در مورد این مشکل از اچ‌تی‌سی انگستان در توییتر پرسیده شد، متوجه شدند با حذف اپلکیشن‌های تازه نصب شده یا اپلیکیشن های‌ چون Google Photos مشکل برطرف خواهد شد. بعضی از کاربران نیز با چند بار ریستارت کردن دستگاه به حالت قبلی برگشته اند اما در هر صورت این مشکل تنها به صورت نرم‌افزاری برطرف خواهد شد. باید منتظر یک بروزرسانی دیگر نیز باشیم.

اچ‌تی‌سی در موقعیتی است که باید با هر بروز‌رسانی مشکلات زیادی را برطرف کند. کم کم یک سال شده است مدت قابل توجهی است که ام ۹ عرضه شده اما باگ های کوچک نرم‌افزاری هنوز وجود دارد. نظر شما چیست؟ آیا شما نیز چنین مشکلی دارید؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Some-HTC-One-M9-smartphones-take-too-long-to-charge-after-the-latest-software-update_id71295″ target=”blank” background=”#377431″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: اپدیت اچ تی سیاچ تی سیمشکلات نرم افزاری اچ تی سی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۰نظر

  1. ۱۳ ساعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت :wacko:

    خدا پدر z3 رو بیامرزه دیروز یه کلیپ ازش دیدم با شارژ جدید از ۰ تا ۱۰۰ فول شارژ فقط ۲ ساعت طول کشید :wacko: تازه نگهداری اون کجا این کجا. Htc. خیلی دوستداریم اخه چه وضعشه تو پرچمدار بعدیت بجز دوربین و صفحه باید رو باطری هم کار کنی :heart:

    0
    0

درج نظرات: