بستن
اخبارسامسونگ

بر طبق تیزر منتشر شده، گلکسی اس ۸ در ۲۶ فوریه (۸ اسفند) معرفی خواهد شد

atem

سال ۲۰۱۶ را شاید بتوان بد‌ترین سال برای سامسونگ در ده سال گذشته نامید. گلکسی نوت ۷ با وجود اینکه گوشی فوق العاده‌ای بود ولی مشکلات مربوط به باتری و به دنبال آن انفجارات متعدد آن موفقیت‌های سامسونگ در این گوشی و اس ۷ را بی‌اثر کرد. پس از فاجعه مربوط به گلکسی نوت ۷، سامسونگ نیازی بسیار جدی به یک بهانه برای منحرف کردن فکر کاربران در مورد احتمال دومین فراخوان نوت ۷ دارد. با ما در ادامه همراه باشید.

چهار اپراتور اصلی در آمریکا به کاربران اجازه معاوضه نوت ۷‌های تعویض شده را با گوشی‌های جدید موجود در بازار می‌دهند. اگر مشخص شود که گلکسی نوت ۷‌ای که در چهارشنبه گذشته در هواپیما منفجر شد، نسخه ایمن باشد بایستی به قول معروف فاتحه این گوشی را بخوانیم. در صورت صحت این موضوع سامسونگ میلیارد‌ها دلار در فروش گلکسی نوت ۷ ضرر خواهد کرد.

سامسونگ برای جلوگیری از تنزل هر چه بیشتر اعتبار خود، قصد دارد تا کاربران خود را نسبت به آینده امیدوار کند. در این راستا سامسونگ تیزری مرتبط با پرچمدار بعدی خود یعنی اس ۸ منتشر کرده است. تصویر ابتدای متن، تاریخ معرفی این گوشی را ۲۶ فوریه (۸ اسفند) در رویداد MWC ۲۰۱۶ در بارسلون ذکر کرده است.

اگر مشخص شود که نوت ۷ منفجر شده در هواپیما نسخه ایمن این گوشی باشد، سامسونگ دیگر کار زیادی را در امر جلب دوباره اعتماد کاربران نمی‌تواند انجام دهد. البته متمرکز کردن نگاه کاربران به اس ۸ ایده هوشمندانه ایست اما سال‌ها طول خواهد کشید که سامسونگ مردم دنیا را نسبت به ایمن بودن گوشی‌هایش متقاعد کند.

نظر شما چیست؟ آیا گلکسی اس۸ می‌تواند ناکامی نوت ۷ را جبران کند؟

phonearena
0
0
برچسب ها: samsungسامسونگگلکسی اس 8گلکسی نوت 7

سید علی موسوی

نویسنده سید علی موسوی

علاقه مند به دنیای تکنولوژی و اسمارتفون ها :) نگرانی در باره اینکه چه کسی در چه موردی در حال پیشی گرفتن از شماست را رها کنید و فقط کار خود را انجام دهید و بهترینی باشید که می توانید

۶نظر

درج نظرات: