بستن
ترنجی

بر اساس نظر‌سنجی‌های انجام شده کاربران آیفون به‌نسبت اندروید تمایل بیشتری دارند تا در پایان هر دو سال دستگاه خود را عوض کنند

no thumb

بررسی جدید انجام شده توسط موسسه گالوپ نشان می‌دهد که هنوز هم سنت به‌روزرسانی دو ساله گوشی‌های هوشمند در آمریکا به قوت قبل جاریست اما در بین این میزان کاربران دستگاه های هوشمند، درصد بسیار کمی از کاربران بالافاصله بعد از رونمایی مدل جدید، دستگاه را ارتقا می دهد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

یافته های بدست‌آمده نشان می‌دهد که کاربران آیفون بیشتر از کاربران اندروید تمایل دارند تا پس از کسب اجازه لازم از اپراتور فعلی که معمولا دو ساله است، دستگاه خود را با مدل بالاتر از همان برند عوض کنند. اگر به امار و ارقام نگاهی داشته باشیم این درصد تمایل برای کاربران آیفون برابر با ۵۱ درصد، برای کاربران اندروید ۴۰ درصد و در دیگر دستگاه‌ها برابر با ۲۱ درصد خواهد بود. در این بین نیز هستند افرادی که تا زمان از کار افتاد دستگاه فعلی از آن استفاده خواهند کرد و سپس به سراغ ارتقا خواهند رفت. ۴۷ درصد از کاربران آیفون منتظر خرابی هستند و ۵۸ درصد از کاربران اندروید نیز به همین روش عمل خواهند کرد.

iPhone-users-upgrade

با توجه به نتایج این نظرسنجی، فقط ۲ درصد از تمام کاربران گوشی های هوشمند در ایالات متحده تمایل دارند تا به محض رونمایی و عرضه نسخه جدید برای برند خود، به آن سمت مهاجرت کنند. این آمار برای اندروید و iOS یکسان می باشد. اپراتور هایی در آمریکا هستند که مثلا با مبلغ ۱۵ دلار بخواهند بازه زمانی برای تعویض را کمتر کنند اما با توجه به صحبت افراد شرکت کرده در این نظر سنجی بازه زمانی تعیین شده توسط اپراتور ها برای تصمیم گیری زیاد اهمیت ندارد و بیشتر به علاقه خود تصمیم به تعویض یا استفاده می‌گیرند.

گالوپ می گوید که این نتایج در یک جامعه اماری که مجموع ۸۲۳۴ کاربران آیفون و ۶۰۷۲ کاربران اندروید را تشکیل داده است، برداشت شده است. نظر شما چیست؟ آیا شما نیز فکر می‌کردید که کاربران گوشی های هوشمند در ایالات متحده چنین عقیده‌ای داشته باشند؟ به شخصه برعکس این موضوع فکر می کردم و انتظار نتایج دیگری را داشتم. شما چطور؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Survey-iPhone-users-more-likely-than-Android-users-to-upgrade-their-smartphone-once-every-two-years_id71418″ target=”blank” background=”#377431″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: آیفوناپلتمایل به خرید کاربران ایفونکاربران اپلکاربران اندرویدکاربران ایفونمیزان تمایل به خرید کاربران اندروید

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۶نظر

  1. هنوز اپل دوربین باتری و برداشتن اون نوار های آنتن ی سری امکانات نرم افزاری رو توی آستین داره برای رو کردن.ک هرکدوم میتونه کلی مشتری براش به ارمغان بیاره.فقط باتری نیست.۶اس احتمال قوی روی دوربین مانور بده.بقیشو بذاره برای ایفون۷

   0
   0
  1. نصف اینایی ک ایفون دارن همین ادمایی هستن ک فقط بلدن تو اینه عکس بگیرن بزارن تو اینستگرام،بخدا ادم میشناسم نمیدونه ایفون ۶ چند هسته ایه فقط دستشه برا خودش کلاس میزاره ک ب نظرم کلاس نداره دیگه عادی شده

   نگو حرفت اشتباست

   0
   0
  1. اره فعلا که سامسونگ ضرر کرده.امارش هم که تو همین ترنجی هست.
   بر اساس کدوم امار گلکسی اس۶باعث شده مردم از ios مهاجرت کنن بع اندروید؟؟
   گوشی که با ۳گیگابایت رم نتونه دو بازی رو دو دیقه تو رمش نگه داره مطمئنا توان رقابت با ایفون۶رو نداره

   0
   0
 1. آمار جالبی بود.فکر میکردم به تفکیک برند ها هم امار ارائه شده اما فقط به سیستم عاملها بسنده کردن.وقتی صحبت سیستم عامل میاد خیلی راحت اندروید و آی او اس کنار هم قرار میگیرن.ولی وقتی صحبت برند باشه ایفون ها یک طرفن و کل برندهای اندرویدی یک طرف.واسه همین بی انصافیه که فروش سامی رو با ایفون ها مقایسه میکنن.با این همه اسمسونگ کم نیاورده.

  0
  0
 2. برعکس سامسونگ که مثلا یه گوشی پرچمدار میزنه وبلافاصله ١٠تاهم مدل نئو و پلاس و نمیدونم ووووو آیفون هرسال یک پرچمدار میزنه وبنده تا سال بعد خیالت راحته که گوشیم بروزترین هست ولی من از تجربم ازپرچمداران سامسونگ فقط یکماه لذت بردم تقی به توق شده یکی دیگه شبیه مال منو زد :unsure:

  0
  0

درج نظرات: