بستن
مطالب ترنجی

تعداد محدودی از کاربران گوشی LG G5 در کره‌ی جنوبی می‌توانند پیش‌نمایش اندروید ۷ را امتحان کنند

no thumb

ال‌جی امروز اعلام کرد که تعداد محدودی از کاربران گوشی LG G5 در کره‌ی جنوبی می‌توانند در برنامه‌ی پیش‌نمایش اندروید ۷ (نوقا) روی این گوشی شرکت کنند.
در ادامه با ترنجی همراه شوید.
دقیق‌تر بگوییم ال‌جی به ۲۰۰۰ نفر از کاربران G5 که مشتریان LG U+ (سومین اپراتور بزرگ کره جنوبی با مالکیت ال‌جی) باشند اجازه خواهد داد که نسخه‌ی نهایی نشده اندروید ۷ (نوقا) را دریافت و امتحان کنند. درحالی‌که به نظر می‌رسد این اتفاق سودی برای کاربران این گوشی در سراسر جهان ندارد اما در حقیقت این‌گونه نیست: اگر همه چیز در این برنامه‌ی پیش‌نمایش موفقیت‌آمیز باشد. آن وقت LG آماده می‌شود تا عرضه‌ی جهانی بروز رسانی اندروید نوقا را بروی G5 آغاز کند.
همان طور که می‌دانید LG G5 اویل امسال در ماه مارس با اندروید ۶ به بازار عرضه شد. اکنون ال‌جی در حال آماده شدن برای عرضه‌ی V20،احتمالا تا پایان ماه سپتامبر، به عنوان اولین گوشی ارائه‌شده با اندروید ۷ در جهان می‌باشد؛ که نشان از همت بلند این شرکت در ارائه نسخه جدید سیستم‌عامل گوگل دارد. کسی چه می‌داند شاید این شرکت موفق شد بزودی در ماه‌های آتی LG G5 را به اندروید نوقا بروز رسانی کند.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Select-LG-G5-owners-can-now-test-Android-7.0-Nougat-in-Korea_id84192″ target=”blank”]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: Android 7.0 NougatLG G5software update

سینا سهیلی‌فر

نویسنده سینا سهیلی‌فر

سم شناس پزشکی، مدرس زبان انگلیسی، مترجم و نویسنده ترنجی، عاشق تکنولوژی و ورزش

۱ نظر

درج نظرات: