بستن
ترنجی

برخی از کاربران ویندوز ۱۰ در ۳ روز اخیر با مشکلاتی در دسترسی به فروشگاه نرم‌افزاری روبرو شده‌اند

no thumb

شمار کاربران ویندوز ۱۰ روز به روز در حال افزایش است و مایکروسافت نیز از این وضعیت خشنودی کامل را دارد و در حال دستیابی به اهداف خود در این بخش است. مسلما با افزایش تعداد کاربران، پشتیبانی مطلوب از آنها و عدم برخورد با مشکلات شدیدا سخت می‌شود و ظاهرا برخی از کاربران ویندوز ۱۰ با مشکلاتی در دسترسی به فروشگاه نرم‌افزاری آن و نرم‌افزار مدیریت ایمیل‌ها مواجه شده‌اند که پیشنهاد می‌کنیم در ادامه‌ی مطلب با ما باشید شاید شما نیز از کسانی باشید که با چنین مشکلاتی روبرو شده‌اید.

بیشتر از ۲ روز است که برخی از کاربران ویندوز ۱۰ در دسترسی به فروشگاه نرم‌افزاری این سیستم‌عامل و برخی از نرم‌افزارهای موجود در این فروشگاه مانند اپ‌های مدیریت ایمیل‌ها به مشکل برخورد کرده‌اند و ظاهرا این مشکل محدود به منطقه‌ی خاصی نیست و مشکلی فراگیر است. تصویر خطای مشاهده شده برای این دسته از کاربران به این صورت است :

win10storedown

از روز شنبه بسیاری از کاربران ویندوز ۱۰ گزارش داده‌اند که نتوانسته‌اند به استور آن و نرم‌افزارهایی که توسط آن دریافت کرده‌اند، دسترسی پیدا کنند و با خطای فوق مواجه شده‌اند اما نرم‌افزارهایی که در محیط Win32 ویندوز اجرا می‌شوند، بدون اشکال اجرا شده و مشکلی برای آنها رخ نداده است. گرچه ظاهرا از دیروز اوضاع مقداری بهتر شده و تعداد گزارش‌های رسیده برای این مشکل کاهش پیدا کرده است.

مشکل مذکور همانگونه که اشاره شد محدود به فروشگاه نرم‌افزاری نبوده و ظاهرا با مشاهده‌ی ایمیل دریافتی، کاربران مذکور در صورتیکه بر روی آن کلیک می‌کردند، قادر به باز کردن یا حذف کردن آن نبودند. در فروم‌های مختلفی این مشکل مطرح شده است و ظاهرا مایکروسافت هنوز در رابطه با آن واکنشی را نشان نداده است.
در صورتیکه شما نیز با چنین مشکلی در ویندوز ۱۰ مواجه شده‌اید، نظرات خود را پیرامون این موضوع با ما در میان بگذارید.

[su_button url=”http://www.zdnet.com/article/microsofts-windows-10-store-mail-client-down-for-some/”]zdnet[/su_button]

0
0
برچسب ها: MicorosoftStore WindowsWindowswindows 10استور ویندوزاستور ویندوز 10ترنجیلود نشدن استور ویندوز 10مشکل استور ویندوزویندوزویندوز 10

پویا رحمانی

نویسنده پویا رحمانی

عاشق دنیای تکنولوژی، خودرو و فوتبالم! عشق به تمام معنا...

۹نظر

 1. سلام اقای رحمانی عزیز منم با این صفحه و مشکل توی استور مواجه شدم اما راه حلشو پیدا کردم و فهمیدم این مشکل بخاطر چی بوجود میومد :good:
  این صفحه بخاطر بستن اپدیت خودکار ویندوز هست من وقتی اپدیت خودکار ویندوز رو روی Disabiled قرار میدم استور ویندوز هم از کار میفته ولی بقیه برنامه ها بخوبی کار میکنن.
  اما وقتی تنظیمات اپدیت خودکار ویندوز رو روی Manual قرار میدم استور به خوبی و بدون مشکل کار میکنه.
  برای مطمئن شدن از این حالت دوستان میتونن با زدن دکمه win + R وارد صفحه سرویس ویندوز بشن و از اون بخش ببینن ایا اپدیت خودکارشون فعال هست با خیر…
  http://up.xperian.ir/uploads/up12263pw1439240015_123.PNG
  موفق باشید :rose: :rose:

  0
  0

درج نظرات: