بستن
ترنجی

با یکی از بهترین لوازم جانبی آیفون که تابه حال ساخته شده است آشنا شوید

no thumb

خوب، این یک نوع دانگل که شما انتظار دارید نیست. این یک صفحه چاپ کاغذیست که دارای صفحات فراوان برای یادداشت برداریست که در پشت آیفون ۶ و ۶ اس قرار می گیرد و به شما این امکان را می هد تا تجربه یادداشت برداری برروی کاغذ واقعی را، همیشه با آیفون خود به همراه داشته باشید.

با ترنجی در ادامه مطلب همراه باشید.

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص یادداشت برداری از همه چیز آن هم با قلم و کاغذ واقعی به شیوه سنتی هستید، به لطف این لوازم جانبی جذاب که برای آیفون ساخته شده است، شما همواره می توانید از آیفون خود به عنوان یک دفترچه یادداشت واقعی استفاده کنید. زیرا این ابزار که بر پشت آیفون شما قرار می گیرد باعث می شود که شما همواره کاغذهای واقعی چسبان را بر پشت گوشی خود داشته و برروی آن ها در هرزمانی یادداشت برداری کرده و یادداشت های خود را از آن جدا و صفحات زیرین را برای یادداشت برداری جدید در دسترس داشته باشید.

این ابزار که توسط Photojojo ساخته شده، تنها ۸ دلار(۵ پوند) قیمت دارد و برای علاقه مندان به یادداشت برداری برروی کاغذهای واقعی ابزاری جذاب خواهد بود. مهم نیست که شاید با وجود این وسیله، قرار گرفتن آیفون در جیب و یا کیفتان کمی با دشواری صورت گیرد، مهم این است که اکنون، کاغذهای چسبان واقعی جذابی برروی آیفون شما وجود دارند که به لطف آن ها می توانید، هرلحظه یادداشت برداری کرده و با جدا کردن آن ها، از یادداشت هایتان استفاده کنید.

paperback-e734.614e14c.833x

paperback-sticky-notes-6976.562b74c.833x

paperback-sticky-notes-80bf.71a5d05.833x

paperback-sticky-notes-01ea.98e79a4.833x

paperback-af62.90ed922.833x

[su_button url=”http://www.gizmodo.co.uk/2015/11/the-greatest-iphone-dongle-ever-made/” target=”blank” background=”#6AB999″]gizmodo[/su_button]

0
0

حسین عامریان

نویسنده حسین عامریان

۹نظر

درج نظرات: