بستن
ترنجی

با شکل دوار Gear A امکاناتی محدود برای بازی کردن به ارمغان خواهد رسید

no thumb

با آغاز کنفرانس توسعه‌ دهندگان تایزن در سال ۲۰۱۵ در هند، سامسونگ بحث‌های زیادی پیرامون ساعت‌هوشمند دوارش کرد. هرچند که این محصول را در معرض دید عمومی قرار نگرفت اما با توجه به شایعات ساعت‌ هوشمند Gear A دارای یک حلقه دوار در دور صفحه خواهد داشت. نکته جالبی که درباره این محصول منتشر شده وجود امکاناتی محدود برای بازی کردن است. در ادامه با ترنجی همراه شوید.

سامسونگ قبلا یک بازی با امکان اسکرول کردن شخصیت به چپ یا راست با حلقه دوار را به عموم نشان داده است. این حلقه ۲۴ نوع حرکت برای کنترل دقیق محتوا دارد و به نظر برای انجام بازی بسیار جالب است. برای مثال بازی‌های Radiant و یا XGalaxy را درنظر بگیرید که می‌توانید جت را حرکت دهید و یا شلیک کنید. این دو بازی می‌تواند نمونه خوبی برای توسعه دادن چنین بازی‌هایی باشد. درست است که بازی‌کردن با یک ساعت هوشمند یک امر غیر‌معمول است اما در‌کل این‌ها مثال‌هایی از کاربری بودن این نوع حلقه‌های دوار است. حال باید صبر کرد تا ببینیم سامسونگ با این ویژگی چه ساعت هوشمندی را برای کاربران تدارک دیده است.

نظر شما چیست؟ به نظر شما بازی کردن با این ساعت‌های هوشمند بهتر است یا هنوز همان اسمارت‌فون بهترین وسیله برای اینگونه بازی‌ها است؟

Sammobile

0
0
برچسب ها: gear Aتایزنسامسونگ

حسين میرنژاد

نویسنده حسين میرنژاد

نویسنده و گرافیست وبسایت ترنجی. مدیر شبکه iDeal Techs کانال آپارات: iDeal Techs

۴نظر

درج نظرات: