بستن
ترنجی

اپل واچ در بازار بی‌ رقیب است؛ ۱۰ برابر فروش بیشتر نسبت به ساعت های سامسونگ

no thumb

شرکت تحقیقاتی Strategy Analytics را می‌شناسید؟ همان موسسه ای که معمولا برترین های بازار را آنالیز می‌کند و با ارائه آماری از رغبت مردم برای خرید و یا مقدار فروش را منتشر می‌کند. در زمانی که اپل قصد ندارد آمار فروش دقیقی از ساعت خود منتشر کند، مجبوریم به این آمار غیررسمی بسنده کنیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گزارش های این شرکت می‌گوید اپل موفق به کسب درصد عجیبی از فروش ساعت های هوشمند شده است؛ به گونه ای که ۷۵ درصد ساعت های هوشمندی که فروخته می‌شوند، از آن اپل است و نسل اول اپل واچ است. در ادامه این گزارش نوشته شده که تا سال قبل ( که اپل واچی نبود ) ۱ میلیون ساعت هوشمند برای فروش به مکان های مختلف عرضه می‌شد که حالا با وجود سوگولی اپل این رقم به ۵ میلیون افزایش یافته است.

سامسونگی که چند مدل ساعت هوشمند دارد در بازه زمانی سه ماهه گذشته تنها ۴۰۰.۰۰۰ ساعت هوشمند برای فروش، فرستاده است درصورتی که اپل با تنها یک مدل واحد، ۴.۰۰۰.۰۰۰ فروخته است و باقی موارد جمعا ۹۰۰.۰۰۰ دستگاه را به مردم تحویل داده اند.

مشخص است که اپل واچ ساعت بسیار موفقی بوده و طبق نظرسنجی ها نیـــــز این ساعت هوشمند رضایت بسیار بالایی را از نظر کاربران داشته است. با خواندن این اخبار به این نتیجه می‌رسیم که اپل واچ در بازار بی رقیب است و یا به زبان دیگر، برترین است.

نظر شما چیست؟ آیا شما یکی از آن جامعه ۴ میلیونی هستید؟

[su_button url=”http://thenextweb.com/apple/2015/07/22/no-surprise-here/” background=”#0fc5b7″]thenextweb[/su_button]

0
0
برچسب ها: اپلاپل واچ

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۶نظر

  1. میتونم بگم واقعا از انتظاراتم بالاتر بوده، مخصوصا تو عمر باطری که خیلی بیشتر از انتظارم بوده که واقعا راحت دو روز با کار متوسط و بیشتر دووم داره! اکوسیستم یک پارچه که هنر اپله ست شدن فوق العاده با آیفون که هیچی با اپل تی وی ، مک، حتی آیتونز پی سی به عنوان رموت عالی جواب میده :heart: انگیزه ورزش رو هم تو من خیلی زیاد کرده :yes:

    0
    0

درج نظرات: