بستن
ترنجی

اپل ممکن است استفاده از پلاستیک را در آیفون ۶سی کنار بگذارد

no thumb

اپل در دو سال گذشته هنگام معرفی آیفون ۵ اس سنت شکنی کرد و از یک مدل پلاستیکی ارزان تر به نام iPhone 5c رونمایی کرد. این گوشی اکثر قابلیت های ۵ اس را داشت و فقط به جای ترکیب فلز و شیشه از پلی کربنات بهره می‌برد و در رنگ های گوناگون عرضه شد. اما این روز ها شایعاتی مبنی بر احتمال دوری اپل از استفاده از پلاستیک در این سری همانند پرچمدارانش از فلز استفاده خواهد کرد. در ادامه ترنجی را دنبال کنید.

در واقع این تلفن هوشمند همانند نسل اول،چهار اینچ نمایشگر دارد اما بزرگ ترین تفاوت با نسخه قبلی،به گفته برخی تحلیل گران استفاده از فلز شبیه به آیفون ۶ است که هم به لوکس بودن دستگاه می‌افزاید و هم حس اپل را القا می‌کند. Ange Wu که تحلیل گر یکی از شرکت های معروف است.

در سال ۲۰۱۳ هنگام معرفی آیفون ۵سی این دستگاه در رنگ های گوناگون با پلی کربنات عرضه شد که از نظر طراحی صنعتی نیز در جایگاه خوبی قرار داشت. اپل این اقدام را برای استفاده بهتر از رنگ ها و ارزان تر شدن قیمت انجام داده بود و در اخر نسخه ۸ گیابایتی را در کنار ۱۶ گیگابایتی عرضه کرده بود و ۳۲ و ۶۴ گیگابایت در این دستگاه به خاطره پیوست.

این دستگاه به اندازه دیگر دیوایس های اپل موفق نبود و نتوانست انتظارات اپل را به طور کامل بر‌آورده کند،اما استفاده از فلز در این دستگاه می‌تواند به فروش این نسخه کمک بسزایی کند.

برخی معتقدند تاچ ایدی که حسگر اثرانگشت اپل می‌باشد به همراه اپل پی که امسال معرفی شد به آیفون ۶سی می‌آید اما برخی دیگر جبهه مخالف را برگزبدند. البته چالش هایی میان استفاده از صفحه ۴ اینچی توسط اپل وجود دارد. برخی به این مورد معتقدند که اپل این سیاست را دنبال خواهد کرد و برخی دیگر توسعه دهندگان را بهانه قرار داده اند و اذغان دارند که اپل صفحه نمایش دیگری را جایگزین خواهد کرد.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://appleinsider.com/articles/15/07/01/apple-could-eschew-plastic-back-for-new-metal-case-with-iphone-6c-rumor-says/?utm_source=mainrss” target=”blank” background=”#377431″]appleinsider[/su_button]

0
0
برچسب ها: آیفونآیفون ۶سیاپل

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۶نظر

  1. دوست عزیز صحبت شما ربطی به سرعت عمل نداره
   بالاخره مطالب با یک بازه ای باید منتشر بشن
   الان چند تا مطلب پایین تر رو نگاه کنید
   هم خبر هست
   هم مقاله هست
   هم ویدیو هست
   و هیچدوم از نظر ارزش خبری بی اعتبار نیستند
   دیر و زود بعد از ظهر تا الان قابل توجه نیست !
   موفق باشید

   0
   0

درج نظرات: