بستن
ترنجی

اپل قسمت فروشگاه سایتش را با سایت اصلی یکپارچه کرد

no thumb

اگر قبل‌ها به سایت اپل سرزده بودید متوجه می‌شدید که با رفتن به ساب دامین store.apple.com می‌توانستید به فروشگاه آنلاین اپل دسترسی داشته باشید اما به‌تازگی اپل تصمیم گرفته که فروشگاه تمام عیارش را با سایت اصلی یکپارچه کند تا تجربه‌ای ساده و دوست‌داشتنی را به کاربران هدیه دهد. به همین جهت از روز چهارشنبه دیگر در منوی بالایی سایت دکمه استور یافت نشد و دکمه‌ای سبد مانند جایگزین آن شد که برای افرادی که اهل خرید آنلاین هستند بسیار آشناست.

اگر برایتان این سؤال پیش آمده که لوازم جانبی کجا رفته‌اند باید بگوییم که خود را اصلاً نگران نکنید زیرا تمامی لوازم جانبی مربوط به محصولات مربوط در صفحه اصلی آن‌ها موجود است. این تغییر که موجب شده سایت ساده‌تر شود باعث می‌شود که کاربران به راحتی به خرید بپردازند و دچار سردرگمی نشوند.

[su_quote cite=”اپل”]ما سایت اپل را بر این مبنا تغییر دادیم که کاربران ما می‌خواهند تمامی خوبی‌های اپل را در یکجا داشته باشند و دچار دوگانگی نشوند. سایت اپل جدید باعث شده تا کاربران درباره محصولات ما یاد بگیرند و بدون نیاز به عوض کردن سایت به خرید محصولات بپردازند. همچنین ما برخی از ویژگی های سایت را بهبود بخشیدیم تا سایت اپل بهتری را به شما ارائه دهیم.[/su_quote]

این تغییر دومین تغییر بزرگی است که اپل بعد از  عوض  کردن کلی سایت به حالت کنونی و اضافه کردن دکمه موزیک به‌جای آیپاد به سایت اعمال کرده است. تغییر اول بزرگ سایت سال پیش با معرفی آیفون ۶ صورت گرفت تا سایت ظاهری مشابه با اصول طراحی iOS داشته باشد. تغییر دوم هم که به تازگی و با معرفی اپل موزیک صورت گرفت که باعث شد بخش آیپاد از منوی بالایی حذف شود. به هر حال تغییرات اعمال‌شده موجب ساده‌تر شدن روند آشنا شدن کاربران با محصولات  می‌شود که در نوع خود بسیار تحسین‌برانگیز است. بد نیست بدانیم رقیب اصلی این شرکت یعنی سامسونگ هیچ توجهی به سایتش ندارد و بسته به محصولات و کشورهای مختلف سایت این شرکت به‌شدت چندپاره شده است. نظرات خود را دراین‌باره با ما در میان بگذارید.

 [su_button url=”http://www.mactrast.com/2015/08/apple-integrates-online-store-with-main-website/” target=”blank” background=”#159f84″]Mactrast[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleapple storeapple web siteاپلتغییرات سایت اپل

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱ نظر

درج نظرات: