بستن
ترنجی

اپل به دنبال ارایه برنامه های بیشتری برای اندروید

no thumb

بله بله! اپل می خواهد برای اندروید برنامه بنویسد و در همین راستا در لیست استخدام (لیست مشاغل مورد نیاز خود) اعلام نیاز به توسعه دهنده هایی کرده است که بتوانند به آن ها : “کمک کنند تا نرم افزاری های (محصولات موبایل) بیشتری را به اندروید بیاورند”. اما به نظر شما این چه تصمیمی است و چه برنامه هایی از سوی اپل برای اندروید ارایه خواهند شد؟ در ادامه با ترنجی باشید تا پاسخ را ببینیم.

حتما می دانید که شرکت های مختلف اندرویدی راه هایی برای کوچ از iOS و ویندوزفون به اندروید و حتی کوچ درون پلتفرمی یعنی از برندی به به برند دیگر را محیا کرده اند. در حال حاضر اپل برنامه خاصی برای کوچ کاربران از اندروید یا ویندوزفون به iOS ندارد، تنها برنامه Copy my Data توسط این شرکت برای انتقال مخاطبین، تصاویر و چند مورد کوچک دیگر توصیه می شود. پس یکی از حدس های ما همین است! با نزدیک بودن ارایه آیفون های جدید، مسلما اپل هم می خواهد مخاطبین بیشتری از اندروید را از آن خود کند و برای این کار باید خیال کاربر از بابت از دست ندادن اطلاعاتش راحت باشد.

یک حدس خوب دیگر هم اینجا موجود است. اپل Beats Music را از آن خود کرد و پس از آن Apple Music متولد شد. این سرویس در حال حاضر فقط برای iOS در دسترس است و خیلی عظیم کاربران اندروید از داشتن آن محروم هستند. شاید اپل بخواهد کمی تفکر وازنیاکی را وارد خون خود کند و سعی کند تا از پتانسیل بازار اندروید هم بی بهره نماند، همانطور که گوگل و مایکروسافت اینطور عمل می کنند.

حدس های دیگری هم می تواند وجود داشته باشد، برنامه های زیادی در app Store هستند که شاید اپل بخواهد با آن ها در اندروید قدم بگذارد، نظر شما چیست؟ این موضوع بسیار کنجکاو کننده است و شخصا دوست دارم بدانم اپل به چه دلیل و چه برنامه هایی را به اندروید وارد خواهد کرد؟شما چطور فکر می کنید؟

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/08/apple-looking-to-develop-android-apps/” target=”blank” background=”#2adcab”]ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleاپلبرنامه های اندروید

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۹نظر

   1. سلام اقای عطایی شرمنده سوال من بی مورد است ولی خیلی مهمه
    میشه یه سایت معرفی کنید که تمام رام های نوت۴ داشته باشه
    اخه مدل گوشی من مدل t مخصوص اپراتور t..mobile

    یا اگر ممکنه یک قسمت بعنوان رام در سایت قرار دهید باتشکر :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

    0
    0

درج نظرات: