بستن
ترنجی

این ساعت سوپر ماریو، ۱۸۹۵۰ دلار برایتان آب می‌خورد!

no thumb

نوستالژیک و دوست‌داشتنی! همه ما کم و بیش با این قهرمان نیم‌وجبی آشنایی داریم. حال چه می‌شود اگر ماریو کوچولو را جایی خارج از صفحه تلوزیون CRT (همان جایی که زمان بچگی ما را به هیجان می‌آورد)، یعنی دقیقا روی ساعتمان ببینیم؟ اصلا چیزی جذاب‌تر از این هم می‌شود؟ متاسفانه باید بگویم که زیاد دلتان را خوش نکنید! چرا که سوپر ماریو برق سه فاز از سرتان عبور خواهد داد. با ما همراه باشید!

تصور کنید می‌خواهید با یک سازنده ساعت‌های لوکس ملاقات کنید تا در مورد طرح ساعت جدیدتان به گفتگو بنشینید، تا این که در انتهای این دیدار، از مدلی خیره‌کننده از قهرمان افسانه‌ای، سوپر ماریو، پرده برداری می‌کنید! جدا که هیجان انگیز است.

در سی‌امین سالگرد یادبود ماجرای لوله‌کش قهرمان، می‌خواهیم ساعتی را معرفی کنیم که صفحه‌ی ۴۶ میلی‌متری‌اش از جنس تیتانیوم مشکی بوده و با ۳ لایه پیکسل پوشانده شده است. ساعت سوپر ماریو که یادآور سال‌ها خاطره برای طرفدارانش است، قیمتی حدود ۱۸۹۵۰ دلار می‌طلبد که یا باید دیوانه‌وار عاشق این شخصیت باشید یا پولتان زیاده کرده باشد و ندانید چه بخرید… با این حال، این ساعت جزو فوق‌العاده‌ترین‌ها خواهد بود.

اگر از درآمد واقعیمان صرف نظر کنیم، آیا این قیمت واقعا ارزشش را دارد؟

[su_button url=”http://www.engadget.com/2015/11/28/romain-jerome-super-mario-bros-luxury-watch/” background=”#01965a” icon_color=”169e83″]engadget.com[/su_button]

0
0
برچسب ها: Super Mario watchساعت سوپر ماريو

سحر حاصلي

نویسنده سحر حاصلي

هر شب همراه شما با دسته اختصاصی مطلب ساعت 24 - تارنمای خصوصی: saharhaseli.com ایمیل کاری: saharhaseli.atwork@yahoo.com صفحه اینستاگرام: instagram.com/saharhaseli

۴نظر

درج نظرات: