بستن
ترنجی

اولین تبلیغات سامسونگ گلکسی A مدل ۲۰۱۶ ؛ به طور انحصاری برای شما

no thumb

سامسونگ با رونمایی از سه سری توانست سهم بازار بیشتری را در اختیار داشته باشد. سری A – سری J و E دستگاه‌های میان رده و پایین رده این شرکت را تشکیل داده است. همان‌طوری که برای شما نیز گفتیم ازنظر میان رده با رونمایی دستگاه‌های سری J قدرت زیادی در بازار پیداکرده است اما اگر فردی بخواهد کمی بیشتر هزینه کند می‌تواند دستگاه‌هایی باکیفیت بسیار بالای سری A را تهیه کند. اولین تبلیغات سامسونگ گلکسی A مدل ۲۰۱۶ شروع‌شده است که در ادامه خواهیم دید.

در ویدیو تبلیغاتی سامسونگ چندین سؤال پرسیده می‌شود. مثلاً شما چرا عکس می‌گیرید؟ چرا از غذای خود تصویر می‌گیرید؟ چرا به اشتراک می‌گذارید؟ اصلاً چرا از ورزش کردن خود عکس می‌گیرید؟ چرا می‌خندیم؟ چرا از دیدن ویدیو خوشحال می‌شویم؟ چرا؟ چرا و چرا؟ در پایان حدس می‌زنید جواب این سؤالات چه چیزی باشد؟ چون سامسونگ گلکسی A را دارید که به‌صورت انحصاری برای شما است (من دیگه حرفی ندارم و قانع شدم)!

درهرصورت ویدیو را باهم ببینیم:

گلکسی A5 و گلکسی A7 نسخه ۲۰۱۶
Photo-Galaxy-A7-SpecPhoto-Galaxy-A5-Spec
گلکسی A3
Photo-Galaxy-A3-Spec

مشخصات کامل سری گلکسی آ ۲۰۱۶ (Galaxy A 2016) در مقایسه با یکدیگر

تماشا کنید: گلکسی آ ۹ (Galaxy A9) در کنار گلکسی آ ۷ (Galaxy A7 2016)

اگر قصد انتخاب دستگاه‌هایی غیر از پرچم‌دار را داشته باشیم، آیا به سراغ سری A می‌روید؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/First-Samsung-Galaxy-A-2016-TV-commercial-is-here-exclusively-for-you_id76993″ target=”blank” background=”#6AB999″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: تبلیغات سری گلکسی Aگلکسی A سال 2016گلکسی A5

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۸نظر

 1. یه بدیشون اینه که خیلی شبیه به هم هستن . گوشی های جدید سامسونگ بعد از galaxy s5 دوباره داره تکراری میشه.
  در ضمن خودم هم قبول دارم که طراحی گوشی های سونی هم تکراری هستند و این عیب سونی رو میپذیرم پس چیزی در این مورد نفرمایید.

  0
  0
  1. برادر دقیقا باید چیکار میکرد که نکرده؟متریال عوض شده طرح پشت و جنسش از پلی کربنات و شبه چرم عوض شده و شده شیشه و فلز،فریم دور فلزی شده که قبلا شبه فلز بود.در ضمن هر شرکتی یه زبان طراحی داره که معمولا یا ارتقاش میدن یا مثل سامسونگ یکم هم از بیشتر روش کار کرده.

   0
   0

درج نظرات: