بستن
ترنجی

اولین بروزرسانی سامسونگ گلکسی اس ۶ بعد از اندروید ۵٫۱٫۱

no thumb

به نظر می‌رسد که گلکسی اس ۶ آماده دریافت اولین آپدیت نرم افزاری خود، پس از اندروید ۵٫۱٫۱ باشد. طبق اظهارات منبع این آپدیت حجمی معادل ۲۳۰MB را داراست و در فرانسه در دسترس است. همچنین با بیلدنامبر G920FXXU2BOG8 همراه می‌شود. در قسمت توضیح تغییرات این بروزرسانی مانند همیشه توضیحات مبهم سامسونگ به چشم می‌خورد. ما حدس‌هایی می‌زنیم که هدف این بروزرسانی رفع و بهبود هر مشکلی که بعد از اندروید ۵٫۱٫۱ ایجاد شده بود است.در ادامه همراه باشید.

یکی از نگرانی‌های عمده کاربران درگوشی‌های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج با اندروید ۵٫۱٫۱ عمر باتری آن‌ها بود که ما امیدواریم هدف این بروزرسانی بهبود آن باشد. البته ما هنوز این آپدیت را دربرنامه سامسونگ Kies و همچنین هیچ منطقه ای دیگر ندیده‌ایم، اما این آپدیت باید در راه گوشی‌های کاربران بیشتری (از جمله کاربران گوشی گلکسی اس ۶ اج) باشد و محتمل است که در چند روز آتی آن را دریافت خواهند کرد. اگر شما مایل به انتظار هستید، می‌توانید به تنظیمات گوشی خود رفته،About device را انتخاب کرده، در قسمت Software updates گزینهٔ چک کردن را بزنید و ببینید که آیا بروز رسانی جدیدی وجود دارد یا خیر.

 

s6-update

 

 

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/07/27/samsung-galaxy-s6-gets-its-first-post-android-5-1-1-update/” target=”blank” background=”#0fc5b7″]sammobile[/su_button]

 

0
0
برچسب ها: آپدیتاندرویدسامسونگگلکسی اس 6

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۸نظر

 1. یک سوال فنی؛
  وقتی گوشی s6 رو به کامپیوتر وصل میکنم برنامه kies پیغامی میده مبنی بر ارایه برنامه جدیدی به نام smart switch که منو میفرسته به سایت سامسونگ و نمیزاره با kies کار کنم و برنامه بسته میشه. نسخه دسکتاپ smart switch هم فقط برای انتقال اطلاعات از گوشی های آیفون و اندرویدی کاربرد داره.
  حضار لطفا راهنمایی کنین

  0
  0
 2. فعلا دو تا مشکل وجود داره که بعد از ۵٫۱٫۱ شدیدتر شده و باید حل بشه.
  اولش مدیریت رمه که فضای آزاد رم نسبت به ۵٫۰٫۲ شدیدا کمتر شده.
  و دوم باطری که باید بهتر جواب بده.
  و اینکه بعد هر آپدیتی باید ریست فکتوری کنی هم خیلی رو اعصابه..
  وگرنه هم گوشی داغ میشه و هم باطری زودنر خالی میکنه . لگ هم پیدا می کنه.

  0
  0

درج نظرات: