بستن
سونی

اندروید ۷ آزمایشی برای اکسپریا ایکس پرفورمنس به زودی عرضه می شود

sony-xperia-x-performance_037

سونی برای ارایه اندروید ۶ تصمیم به ارایه یک برنامه آزمایشی گرفت تا علاقه مندان به دریافت سریع تر به روزرسانی در مرحله آزمایشی، بتوانند به آرزوی خود برسند و البته کمکی باشد به این شرکت برای عرضه صحیح تر و کم باگ تر نسخه نهایی. اسم این پروژه Xperia Beta Program است. اگر در این برنامه عضو باشید امروز برای شما یک ای میل مبنی بر نزدیک بودن عرضه اندروید ۷ نسخه آزمایشی برای اکسپریا ایکس پرفورمنس ارسال شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

xperia-x-performanceهمانطور که در تصویر بالا می بینید، برای مدل F8131 یا همان اکسپریا ایکس پرفورمنس یک عرضه پیش نهایی از اندروید نوقا یا همان اندروید ۷ به زودی ارایه خواهد شد. در صورتی که اکسپریا ایکس پرفورمنس دارید و هنوز در Xperia Beta Program ثبت نام نکرده اید، می توانید ثبت کرده و از آخرین نسخه سیستم عامل آزمایشی ارایه شده برای آن بهره ببرید. البته اگر از کاربران عادی هستید و علاقه ای به باگ های احتمالی که البته در این نسخه طبیعی است ندارید، بهتر است که این کار را انجام ندهید اما اگر مشتاق هستید، علاوه بر این که شما با به روزترین سیستم عامل اندروید سر و کار خواهید داشت، به سونی هم کمک می کنید تا عرضه نهایی را بدون باگ انجام دهد.

اکسپریا ایکس پرفرومنس به صورت رسمی در ایران عرضه نشده و پرچمدار نیمه اول سال ۲۰۱۶ سونی است که تنها در برخی بازارها ارایه شد. نظر شما درباره برنامه های آزمایشی ارایه به روزرسانی چیست؟ به نظر ما فرصت خوبی است.

gsmarena

0
0
برچسب ها: Sony Beta Programاکسپریا ایکس پرفورمنساندروید 7اندروید ۷ آزمایشی

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۳نظر

درج نظرات: