بستن
ترنجی

امکان پشتیبانی سیستم عامل iOS از گیر اس ۲ سامسونگ

no thumb

دستبندها و ساعت‌های هوشمند متعددی موجود است اما اگر شما عاشق گیر اس ۲ هستید و از عدم پشتیبانی از سوی iOS ناراحت، به نظر می‌رسد که برای استفاده با دستگاه iOS خود مدت زیادی برای رفع این کمبود نباید منتظر بمانید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق گزارشی از Sammobile که مدعی شده است سورس‌های پشتیبانی سیستم عامل iOS به زودی برای این محصول خواهد رسید. این پشتیبانی به صورت نرم افزاری مشابه Gear Manager برای iOS خواهد آمد که به نظر می‌رسد سامسونگ در حال کار بروی آن است. برای آنهایی که نمی‌دانند باید بگوییم که Gear Manager نرم افزاری است که به کاربران این امکان را می‌دهد که ساعت خود را با گوشی خود سینک و کنترل کنند. متأسفانه این که این سورس‌ها چه زمانی خواهد آمد اشاره‌ای نشده است و ما امیدواریم هرچه زودتر این عرضه انجام شود.

گیر اس ۲ سامسونگ اوایل امسال رونمایی شد و برخلاف ساعت‌های هوشمند دیگر از اندروید ور بهره نمی‌برد اما از  سیستم اختصاصی سامسونگ به نام تایزن بهره‌مند است. و این به این معنی است که فقط با گستردگی نرم افزارها برای این سیستم عامل قابل مقایسه با اندروید ور خواهد بود. آیا گیر اس ۲ با سیستم عامل تایزن شما را جذب خود کرده است؟


[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/12/gear-s2-coming-to-ios-rumor/?utm_source=mainrss” background=”#1ac0b2″ icon_color=”#f90d0d”]ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: Samsung Gear S2آموزش کار با گیر اس 2ساعت هوشمند گیر اس 2سامسونگسامسونگ گیر اس 2

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۴نظر

درج نظرات: