بستن
ال‌جیتماشا کنیدحتما بخوانید

الجی وی ۳۰ (LG V30)‌ بدون نمایشگر دوم عرضه خواهد شد؟

lg-v20-black-28

شاید شما هم مثل ما متعجب شده باشید! بله، این خبر تا جایی که ما می دانیم با احتمال بالا می تواند صحت داشته باشد و نهایتا پس از دو نسل از تولید خانواده وی (V) الجی، شاهد حذف شدن نمایشگر دوم از این دستگاه ها باشیم! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با جزئیاتی بیشتری درباره الجی وی ۳۰ (LG V30) بخوانیم.

الجی وی ۱۰ (LG V10) اولین عضو از خانواده وی (V) الجی بود که به عنوان شاخص ترین قابلیت آن، نمایشگر دوم را می توان نام برد. نمایشگر دومی که در لبه بالای نمایشگر اصلی قرار داشت. در حقیقت اگر این نمایشگر را از خانواده الجی وی (LG V) بگیرید، خصیصه ویژه ای ندارند. حال ایوان بلاس (Evan Blass) دارند حساب کاربری توییتر @evleaks اعلام می کند که رندرهای الجی وی ۳۰ (LG V30) را دارد و طبق آن می تواند بگویید عضو بعدی خانواده وی (V) الجی دیگر نمایشگر دوم ندارند!

lg-v30

اگر این شایعه صحیح باشد باید گفت که الجی نسل به نسل به طراحی خود شک می کند و آرمان های خود را خیلی زود به زود از یاد می برد. به یاد بیاورید الجی جی ۲ را با بدنه یک پارچه (بدون درب پشتی بازشو و باتری قابل تعویض) در کنار عدم پشتیبانی از کارت حافظه جانبی، پس از آن الجی جی ۳ و جی ۴ با طراحی برعکس جی ۲ و یا انتقال دکمه های کنترلی تنظیم حجم صدا به پشت دستگاه در جی ۲ اما حذف کردن آن ها در جی ۵. همچنین ارایه طراحی ماژولار در جی ۵ و شایعات حذف آن برای نسل بعدی! همچنین می توانید دوربین جلوی دوتایی وی ۱۰ را که در وی ۲۰ حذف شد را نیز جز این موارد قرار بدهید.

هنوز زود است درباره دستگاهی که شهریور ۹۶ معرفی خواهد شد به بحث بنشینیم اما تنها دلیل پرداختن به این شایعه، منبع آن است که عموما دقت اخبار منتشر شده از آن بسیار بالاست. در صورت انتشار رندرهای جدیدتر، حتما آن را برای شما منتشر می کنیم.

نظر شما درباره این شایعه چیست؟ رفتار الجی را در ارایه قابلیت های جدید و حذف آن ها کمی بی ثبات نمی بینید؟ از این که بگذریم، آیا نمایشگر دوم برای شما اهمیت داشت؟

evleaks

0
0
برچسب ها: LG V30الجی وی ۳۰

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۲نظر

درج نظرات: