بستن
ترنجی

احتمال معرفی هم‌زمان دو نسخه از سامسونگ گلکسی اس ۷ اج

no thumb

گلکسی اس ۷، پرچم‌دار بعدی شرکت سامسونگ خواهد بود که در سال آینده‌ی میلادی از سوی این شرکت عرضه خواهد شد. شایعات مربوط به گلکسی اس ۷ به گوش می‌رسند و طبق شایعات شنیده شده، این دستگاه با پردازنده‌های اگزینوس یا اسنپدراگون، دوربین ۲۰ مگاپیکسلی، صفحه‌نمایش حساس به فشار و USB Type-C عرضه خواهد شد. امروز شایعه‌ای منتشر شده که می‌گوید دو نسخه از سامسونگ گلکسی اس ۷ اج هم‌زمان معرفی خواهند شد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

بد نیست ابتدا، شایعات ماه‌های گذشته که درباره‌ی صفحه‌نمایش گلکسی اس ۷ منتشر شد را مرور کنیم. در ماه آوریل، گزارشی درباره‌ی این‌که سامسونگ قصد دارد تغییرات اساسی را در یکی از کارخانه‌های خود برای افزایش تولید صفحه‌نمایش‌های خمیده ایجاد کند، منتشر شد. طبق این گزارش، سامسونگ دیسپلی در هر ماه، ۸ میلیون صفحه‌نمایش خمیده برای گلکسی اس ۷ تولید خواهد کرد تا مشکلی برای تولید این نوع صفحه‌نمایش‌ها نداشته باشد؛ این بدان معناست که گلکسی اس ۷ مانند گلکسی اس ۶، یک نسخه‌ی با صفحه‌نمایش خمیده نیز خواهد داشت.

چند ماه بعد، گزارشی از رسانه‌ی کره‎‌ای منتشر شد که به عرضه‌ی گلکسی اس ۷ در دو مدل با صفحه‌نمایش‌های مختلف (یکی از مدل‌ها با صفحه‌نمایش ۵٫۲ اینچی و دیگری با صفحه‌نمایش ۵٫۷ اینچی) اشاره کرده بود اما کمی عجیب به نظر می‌رسد؛ چرا که اندازه‌ی صفحه‌نمایش‎‌های دو مدل تخت و خمیده‌ی گلکسی اس ۶ یعنی گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج یکی است و طبق این گزارش، اندازه‌ی صفحه‌نمایش‌های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج متفاوت خواهد بود اما امروز گزارش جدیدی منتشر شده است که اطلاعات جالبی را ارائه می‌دهد.

شایعه‌ی جدیدی که امروز منتشر شده، می‌گوید که اندازه‌ی صفحه‌‎نمایش‌های دو نسخه از گلکسی اس ۷ که هم‌زمان معرفی می‌شوند، متفاوت خواهد بود اما این دو مدل با صفحه‌نمایش‌های خمیده از سوی سامسونگ عرضه خواهند شد. درحال حاضر، دو نسخه از سری گلکسی اس ۶ با صفحه‌نمایش خمیده یعنی گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۶ اج پلاس عرضه شده‌اند و طبق این گزارش، گلکسی اس ۷ اج و گلکسی اس ۷ اج پلاس، هم‌زمان معرفی و عرضه خواهند شد.

اگر تمام این شایعات را با هم ترکیب کنیم، گلکسی اس ۷ هم‌زمان در سه نسخه با صفحه‌نمایش‌های مختلف معرفی خواهد شد: مدل تخت با صفحه‌نمایش ۵٫۲ اینچی با یک مدل که دارای صفحه‌نمایش خمیده خواهد بود و یک مدل با صفحه‌نمایش ۵٫۷ اینچی خمیده که به احتمال زیاد همان گلکسی اس ۷ اج پلاس خواهد بود.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Samsung-may-launch-two-Galaxy-S7-edge-versions-at-once-with-different-screen-diagonals_id75032″ target=”blank” background=”#159f84″]PhoneArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: GalaxyGalaxy S7 edgeسامسونگشایعهگلکسیگلکسی اس 7 اجگوشی جدید سامسونگ

۹نظر

  1. احتمال قوی سامسونگ میخاد مدل کوچیک و بزرگ خمیده رو با هم معرفی کنه.احتمال هم داره نسخه تخت نداشته باشه.که بعید هست ی جورایی.چون باید تحلیل کنه اگر مدل اج فروش بیشتری داشته اینکارو بکنن.تا اسفند اینقدر شایعه میاد ک ادم هنگ میکنه.ولی اس۶ اج پلاس خیلی عالیه.اصلا نمیتونم صبر کنم تا ارزون بشه!!!!!!!!!!!!!!

    0
    0

درج نظرات: