بستن
ترنجی

احتمال معرفی دستگاهی هوشمند همانند گلکسی اس ۶ اج از سوی هوآوی وجود دارد

no thumb

در چند سال اخیر، به طور قابل ملاحظه‌ای شاهد بهبود موقعیت برند هوآوی در دنیای دستگاه‌های هوشمند بودیم؛ به طوری در حال حاضر، به عنوان سومین فروشنده بزرگ موبایل‌های هوشمند جهان به حساب می‌آید؛ با توجه به چنین موفقیت‌هایی، به نظر نمی‌رسد این شرکت، قصد توقف فعالیت خود در عرضه موبایل‌های هوشمند را داشته باشد. حال یک شایعه، اینگونه بیان می‌کند که این شرکت قصد معرفی یک دستگاه هوشمند همانند گلکسی اس ۶ اج را در سال ۲۰۱۶ دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این گزارش توسط یک منبع چینی (که یک منبع معتبر هم به حساب می‌آید)، منتشر شده است؛ گزارش دقیقا اینگونه بیان می‌کند که هوآوی، قصد تولید ۳ میلیون دستگاه با صفحه نمایش‌های خمیده و سوپر آمولد را در هر ماه در سال ۲۰۱۶ دارد. این دستگاه‌ها مشخصاتی همانند گلکسی اس ۶ اج خواهند داشت که در نوع خود جالب است!

اطلاعات زیادی از این دستگاه در دسترس نیست و با توجه به سال عرضه، باید فعلا منتظر اخبار بیشتر باشیم؛ به هر حال، صفحه‌ نمایش‌هایی با چنین مشخصاتی، مستقیما از سوی سامسونگ تولید و عرضه خواهند شد.

در حال حاضر هم گفته می‌شود سامسونگ چنین صفحه‌ نمایش‌هایی را برای بلک‌بری تولید و عرضه می‌کند و با توجه به چنین خبری، هیچ چیزی مانع راه سامسونگ برای تولید و عرضه این صفحه نمایش برای هوآوی نخواهد شد.

هوآوی هنوز هیچ واکنشی نسبت به این شایعه نشان نداده و باید منتظر اخبار بیشتر بود.

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/09/huawei-may-launch-smartphone-similar-to-galaxy-s6-edge-in-2016/”]ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: سامسونگگلکسی اس 6 اج پلاسهمانندهوآوی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۷نظر

 1. واقعا برای این هواوی متاسفم
  دوستان شاید اینجا جاش نباشه
  من مادرم یک هواوی honor3clite
  داره.صفحه.اچ.دی.با.باتری۲۰۰۰. میدونم واقعا خنده داره
  اما گوشی مادرم به مشکل برخورده خوشحال میشم جواب بدید
  ابن گوشیه وقتی شارژش از ۱۰درصد کمتر میشه وفتی میزنی به شارژ تا نیم ساعت هیچ تعغییری نمیکنه بعد یکدفعه ۵۰درصد نشون میده؟؟؟بعدشم خیلی طول میکشه شارژ بشه 🙁
  خواهش میکنم جواب بدید

  0
  0

درج نظرات: