بستن
ترنجی

احتمال معرفی اپل واچ ۲ و آیفون ۶ سی چهار اینچی در مراسم اسفند ماه اپل

no thumb

اپل درنظر دارد تا رویدادی را در مارس ۲۰۱۶ (اسفند ۱۳۹۴)، برای معرفی نسل دوم اپل واچ برگزار کند. فروش نسخه‌ی دوم ساعت‌هوشمند اپل از ماه آوریل (فروردین) شروع خواهد شد. علاوه بر این، اپل مشغول کار بر روی آیفون ۶ سی با یک صفحه‌نمایش ۴ اینچی نیز بوده است که به احتمال زیاد، در این مراسم معرفی خواهد شد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

اپل، توسعه‌ی فناوری‌ها برای مدل‌های بعدی اپل واچ را قبل از عرضه‌ی نسل اول اپل واچ شروع کرده بود. طبق گزارش‌های قبلی، اپل بر روی فناوری‌های دوربین جدید، بی‌سیم، حسگر سلامتی و غیره برای دستگاه پوشیدنی کار کرده است اما درحال حاضر، معلوم نیست که کدام از این قابلیت‌ها، به اپل واچ ۲ اضافه خواهند شد. اپل اخیرا، ساعت‌هوشمند فعلی خود را با رنگ‎‌ها، بند‌ها و ویژگی‌های نرم‌افزاری جدید، به‌روزرسانی کرده بود.

آیفون ۶ سی، اپل را قادر خواهد ساخت تا به استفاده از صفحه‌نمایش‌های ۴ اینچی ادامه دهد. اولین بار، شاهد استفاده از صفحه‌نمایش ۴ اینچی در آیفون ۵، آیفون ۵ اس و آیپاد تاچ نسل ششم بودیم. بعضی از کاربران اپلی، توضیح دادند که آن‌ها، اندازه‌ی کوچک‌تر را به آیفون ۴٫۷ اینچی، یعنی ۶ اس و آیفون ۵٫۵ اینچی، یعنی ۶ اس پلاس ترجیح می‌دهند. مشخصات سخت‌افزاری آیفون ۴ اینچی جدید اپل، مانند آیفون ۶ اس نخواهد بود اما گفته می‌شود که تراشه‌ی آن، همان A9 اپل خواهد بود.

اپل در سال گذشته نیز مراسمی را در ماه اسفند ۱۳۹۳ برگزار کرده بود که در آن، از محصولات جدید خود رونمایی کرد؛ اپل در مراسمی که امسال نیز برگزار خواهد کرد، از محصولات جدیدی رونمایی خواهد کرد.

[su_button url=”http://9to5mac.com/2015/12/08/apple-watch-2-march-4-inch-iphone-6c/” target=”blank” background=”#04c571″]9to5mac[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleapple watchApple Watch 2iosiPhone 6Cآی‌اواسآیفون 4 اینچی اپلآیفون 6 سیاپلاپل واچاپل واچ 2ساعت‌هوشمند اپلگوشی جدید اپل

۲نظر

درج نظرات: