بستن
ترنجی

احتمال عرضه‌ی آیفون ۵ اس ۸ گیگابایتی در ماه دسامبر

no thumb

اخیرا گزارشی منتشر شده است که می‌گوید اپل قصد دارد تا نسخه‌ی ۸ گیگابایتی آیفون ۵ اس را برای بازارهای نوظهور عرضه کند. این نسخه، جایگزین اپل آیفون ۵ سی خواهد شد و قیمتی پایین‌تر نسبت به نسخه‌ی ۱۶ گیگابایتی آیفون ۵ اس خواهد داشت. انتظار می‌رود که این نسخه در بازارهای نوظهور مانند چین و هند عرضه شود. در ادامه همراه ترنجی باشید.

دو سال پیش، آیفون ۵ اس به صورت رسمی معرفی شد. آیفون ۵ اس، آخرین آیفونی بود که به صفحه‌نمایش ۴ اینچی مجهز شد و بعد از آن، شاهد عرضه‌ی آیفونی با صفحه‌نمایش بزرگتر بودیم.

اپل آیفون ۵ اس ۸ گیگابایتی به همان مشخصات اصلی آیفون ۵ اس مانند پردازنده‌ی A7 و پردازنده‌ی حرکتی M7 مجهز خواهد شد و میزان حافظه ذخیره‌سازی داخلی آن، ۸ گیگابایت خواهد بود. هم‌اکنون نسخه‌ی ۱۶ گیگابایتی آیفون ۵ اس با قیمت ۴۹۸ دلاری در کشور هند به فروش می‌رسد و انتظار می‌رود که قیمت نسخه‌ی ۸ گیگابایتی این گوشی، پایین‌تر از نسخه‌ی ۱۶ گیگابایتی باشد. همچنین انتظار می‌رود که آیفون ۵ اس ۸ گیگابایتی در ماه دسامبر (آذر) به صورت رسمی عرضه شود.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/8GB-Apple-iPhone-5s-coming-as-soon-as-December-to-emerging-markets_id73664″ background=”#5ab28d”]PhoneArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleiphone 5sآیفون 5 اسآیفون 5 اس 8 گیگابایتیاپلگوشی اپل

۴نظر

درج نظرات: