بستن
ترنجی

آیا آیفون ۷C با صفحه نمایش ۴ اینچی در سپتامبر سال ۲۰۱۶ رونمایی خواهد شد؟

no thumb

شایعات پیرامون آیفونی کوچک‌تر و با صفحه‌ نمایش ۴ اینچی به‌‌ اوچ خود رسیده است. ابتدا تصاویری منتسب به آیفون ۶C لو رفت و بعد از آن اخباری پیرامون عرضه آن در کنار آیفون‌ ۶ اس و ۶ اس پلاس منتشر شد، اما این شایعات درست نبودند. اگرچه این به معنی لغو شدن عرضه این محصول نیست، زیرا اخیرا اخباری پیرامون عرضه یک آیفون جدید با صفحه‌نمایش ۴ اینچی منتشر شده است که خبر از عرضه این محصول در آینده را دارد. در ادامه با ترنجی همراه شوید.

با وجود انتشار شایعات فراوان، شاهد رونمایی از نسل جدید آیفون ۵C در کنار آیفون‌های سال ۲۰۱۵ شرکت اپل نبودیم. حال شایعات عرضه این محصول توسط اپل مجددا در فضای وب پخش شده است. بر اساس گزارشی جدید از سوی سازنده این محصول یعنی شرکت Foxconn، به‌نظر می‌رسد که آیفون ۴ اینچی اپل موسوم به آیفون ۷C در سپتامبر سال آینده رونمایی خواهد شد. احتمالا حدس زده‌اید که این تاریخ مصادف است با رونمایی اپل از آیفون‌های جدیدش که این موضوع خبر از رونمایی این محصول در کنار آیفون ۷ را می‌دهد. همچنین قیمت این محصول بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار اعلام شده است. در نهایت باید برای رونمایی از این محصول تا شهریور سال آینده صبر کنیم.

نظر شما چیست؟ آیا آیفون ۴ اینچی جدید اپل می‌تواند در بازار موفق ظاهر شود؟

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/4inch_apple_iphone_7c_might_come_in_september_2016-news-15360.php” background=”#04c571″]GSMArena [/su_button]

0
0
برچسب ها: آیفون 7Cاپل

حسين میرنژاد

نویسنده حسين میرنژاد

نویسنده و گرافیست وبسایت ترنجی. مدیر شبکه iDeal Techs کانال آپارات: iDeal Techs

۴نظر

درج نظرات: