بستن
ترنجی

احتمالا سامسونگ بخش دوربین های دیجیتال خود را متوقف کند

no thumb

هم اکنون ماه ها از آخرین به روزرسانی وب سایت samsungcamera.com می گذرد و گزارشات حاکی از متوقف کردن بخش دوربین های دیجیتال سامسونگ است. اما پس از تعطیل شدن این بخش مهم که سامسونگ در آن موفقیت هایی چون Samsung NX500 هم داشته است، چه سرنوشتی در انتظار کارمندان این بخش خواهد بود؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بشکافیم.

Z-samsung_nx500-front-3colors-PR

بسته شدن بخش دوربین های دیجیتال به معنی کاملا خاموش شدن این بخش نیست و شاید تنها بدین معنی باشد که محصول جدیدی از این شرکت در این بخش تولید نخواهد شد و کم کم از این تجارت بیرون خواهد آمد. سامسونگ تصمیم دارد تا پس از بستن بهش دوربین های دیجیتال خود از کارمندان این بخش در بخش های سلامت و زیر شاخه های بخش موبایل خود بهره ببرد.

حسگر تصویر سامسونگ در دوربین NX500 یکی از بهترین های بازار بود و لقب سردمدار کیفیت تصویر در حسگر های APS-C را از DxOmark گرفته است. طبق پیگیری های انجام شده از سامسونگ برای تایید این شایعات، نه پاسخ رد و تاییدی برای این مدعا مشاهده شده است و این نشان از قوت گرفتن احتمال اتمام این تجارت سامسونگ می دهد. شاید بد نباشد که بدانید برخی فروشندگان دوربین های سامسونگ در پرتغال فروش دوربین های سامسونگ را کاملا متوقف کرده اند.

اگر بخواهیم به نیمه پر لیوان بنگریم حداقل می توانیم به پیشرفت های خوبی در دوربین گلکسی اس ۷ امیدوار شویم. همانطور که در ترنجی خواندید، احتمال استفاده یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با حسگر تصویر بزرگ (چیزی شبیه به نکسوس های جدید) در گلکسی اس ۷ وجود دارد و این یعنی یک تحول در بخش دوربین موبایل سامسونگ.

نظر شما درباره بخش دوربین های دیجیتال سامسونگ چیست؟ تجربه ای با آن ها داشته اید؟ به نظر شما سامسونگ از این تجارت خارج خواهد شد یا این آرامش قبل از طوفان است؟

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/11/03/samsung-rumoured-to-shut-down-its-digital-camera-department/” target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]sammobile[/su_button]

0
0
برچسب ها: NX500 samsugsamsungدوربین های دیجیتالدوربین های دیجیتال سامسونگسامسونگ

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۹نظر

  1. این باید در نظر گرفت که دوربین های موبایل اروم اروم دارن جای دوربین های دیجیتالی رو میگیرن !

    البته صحبت من در مورد عکاس های حرفه ای نیست! الان با وجود دوربین موبایلتون برای گرفتن عکسای یادگاری چند درصدتون نیاز به دوربین های کامکپت یا slr دارین؟ مطمئنا خیلی کم ! سامسونگ هم اینو فهمیده …

    0
    0

درج نظرات: