بستن
مطالب ترنجی

احتمالا اپل، سه آیفون جدید را در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد کرد؛ یکی از آنها دارای صفحه‌نمایش منحنی OLED است

no thumb

درحال حاضر شایعه‌هایی درباره‌ی مدل‌های جدید آیفون که در سال آینده از طرف اپل عرضه خواهند شد، وجود دارد. در سال ۲۰۱۷، سالگرد ده سالگی آیفون‌های اپل خواهد بود و به‌همین دلیل، بسیاری از مردم انتظار دارند تا شاهد تغییرات بزرگی در مدل‌های جدید آن که در سال آینده عرضه می‌شود، باشند. بسیاری از افراد معتقد هستند که اپل، اولین آیفون با صفحه‌نمایش OLED را در سال آینده عرضه خواهد کرد. به‌تازگی گزارش جدیدی منتشر شده که می‌گوید اپل، سه آیفون جدید را در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد کرد که یکی از آنها به صفحه‌نمایش منحنی OLED‌ (مقداری شبیه به دستگاه‌های بالارده سامسونگ با صفحه‌نمایش منحنی) مجهز خواهد شد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

وب‌سایت Nikkei با توجه به اطلاعاتی که از یک منبع به‌دست آورده، گفته است که اپل، آیفون ۴.۷ اینچی و ۵.۵ اینچی را در سال ۲۰۱۷، در کنار یک گوشی پیشرفته و عالی که صفحه‌نمایش ۵.۵ اینچی یا بزرگ‌تر خواهد داشت و به یک صفحه‌نمایش منحنی (همانند گلکسی اس ۷ اج و گلکسی نوت ۷ سامسونگ) در دو لبه‌ی خود مجهز خواهد شد، معرفی می‌کند.

مدت بسیاری است که شایعه شده سامسونگ به‌عنوان تنها تامین‌کننده صفحه‌نمایش OLED برای شرکت اپل خواهد بود. در صورتی که اپل، مدلی از آیفون را با صفحه‌نمایش منحنی در سال آینده عرضه کند، این شرکت باید میزان تولید گوشی‌های هوشمند خود را افزایش دهد. همچنین نباید مشکلی برای تولید صفحه‌نمایش‌های OLED برای آیفون جدید اپل با صفحه‌نمایش منحنی و دستگاه‌های دیگر وجود داشته باشد.

بیش از یک سال تا معرفی آیفون‌های جدید در سال ۲۰۱۷ فاصله داریم و در این مدت طولانی، باید منتظر انتشار جزئیات زیادی درباره‌ی آن باشیم. درحال حاضر اپل قصد دارد تا از آیفون‌های جدید خود با نام آیفون ۷ در اواخر شهریور ماه رونمایی کند.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2016/08/apple-reportedly-launching-three-iphones-in-2017-one-may-feature-curved-oled-display/?utm_source=mainrss” target=”blank” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleIphoneآی‌فوناپل

۱۵نظر

 1. اپل دزد کپی کار یه چند سالی از سامسونگ عقبه.جلو سامسونگ هیچ عددی نیست و داره فقط نون اون سیبپ گاززدشو میخوره . تو زمینه ازادی سیستم عامل و امکانات نرم افزاری مثل قلم spen و ..و صفحه نمایش – دوربین و باتری جلو سامی جون شکست خورده است تو سرعت هم دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداره چون سامسونگ هم مثل اپل سریع شده که کلیپشم ترنجی گذاشت توه همه زمینه از اپل سرتره .
  الان صفحه نمایش خمیده رو کپی کرده حقشه سامسونگ ازش شکایت تا حالش جا

  0
  0
 2. یه چند سالی از سامسونگ عقبه.جلو سامسونگ هیچ عددی نیست و داره فقط نون اون سیبپ گاززدشو میخوره . تو زمینه ازادی سیستم عامل و امکانات نرم افزاری مثل قلم spen و ..و صفحه نمایش – دوربین و باتری جلو سامی جون شکست خورده است تو سرعت هم دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداره چون سامسونگ هم مثل اپل سریع شده که کلیپشم ترنجی گذاشت توه همه زمینه از اپل سرتره

  0
  0
 3. تو زمینه ازادی سیستم عامل و امکانات نرم افزاری مثل قلم spen و ..و صفحه نمایش – دوربین و باتری جلو سامی جون شکست خورده است تو سرعت هم دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداره چون سامسونگ هم مثل اپل سریع شده که کلیپشم ترنجی گذاشت توه همه زمینه از اپل سرتره

  0
  0

درج نظرات: