بستن
this-is-what-the-google-pixel-xl-allegedly-looks-like

بیایید فکر کنیم که قرار است پرچمداران جدید گوگل به عنوان بهترین اسمارت‌فون‌های اندرویدی در عین کامل‌ترین گوشی‌های امسال عرضه شوند. چه انتظاری از آن‌ها دارید؟ چند روز دیگر معلوم خواهد شد اما در هر صورت نکسوس‌های گوگل اسمارت‌فون‌هایی خاص بوده‌اند و امیدواریم در امسال هم به همین صورت باشد. در ادامه همراه باشید.

تاکنون تصاویر مختلفی از این دستگاه به بیرون منتشر شده است اما بد نیست بار دیگر هم به سراغ OnLeaks به عنوان یکی مراجع معتبر برویم و ابعاد دقیق این دستگاه را باهم مرور کنیم.

بر اساس گزارش متتشر شده از OnLeaks گوگل پیکسل ایکس‌ال دارای ابعاد ۱۵۴٫۷۲ در ۷۵٫۷۴ به ضخامت ۷٫۳ میلی‌متر است. اما در بالای دستگاه کمی ضخامت بیشتر شده و به ۸٫۵ میلی‌متر می‌رسد. با توجه به تصویر اول مطلب و ویدیویی که در بالا شاهد بودید این دستگاه می‌تواند دستگاه خوش ساختی باشد اما نمی‌دانم چرا حس خوبی به دوربین‌ آن ندارم! برای مقایسه بد نیست اشاره کنیم Nexus 6P دارای ابعاد ۱۵۹٫۳ در ۷۷٫۸ و ضخامت ۷٫۳ میلی‌متر و iPhone 7 Plus هم دارای ابعاد ۱۵۸٫۲ در ۷۷٫۹ و ضخامت ۷٫۳ میلی‌متر است.

بدنه پیکسل ایکس‌ال از فلز طراجی شده است و با توجه به ویدیو شخصا حس می‌کنم می‌تواند یک دستگاه بسیار خوش‌ساخت باشد. همانطوری که می‌دانیم هم پیکسل و هم پیکسل ایکس‌ال با اندروید ۷٫۱ Nougat عرضه خواهند شد. از جمله سخت‌افزار‌هایی که وجود آن مطمئن هستیم می‌توان به Snapdragon 821 در کنار ۴GB رم اشاره کرد. به احتمال زیاد پایه قیمتی برای این دو دستگاه نزدیک به ۶۰۰ دلار باشد. نظر شما چیست؟

www.phonearena.com

0
0
برچسب ها: ابعاد پیکسل ایکس‌الپیکسل ایکس‌المشخصات پیکسل ایکس‌ال

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۲نظر

درج نظرات: