بستن
no thumb

گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج دو عضو اول خانواده سال ۲۰۱۶ سامسونگ هستند. اگر به یاد داشته باشید روز گذشته رندرهای تازه‌منتشرشده، مدل‌های متفاوت از گلکسی اس ۷ را تأیید کردند اما تأیید مدل دال بر اندازه یکسان این دستگاه‌ها با مدل سال قبلی خود نیستند. اکنون تصویری از یک منبع ناشناس منتشرشده است که شمای فنی دو دستگاه سامسونگ را به ما نشان می‌دهد. در ادامه همراه باشید.

قبل از این‌که مشخصات ابعاد گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج را باهم بخوانیم، به این مورداشاره کنیم که بنابر تذکر منبع مطلب، صحت تصویر منتشرشده را نمی‌توان تأیید کرد. درهرصورت، بیان‌شده است که گلکسی اس ۷ دارای ابعاد ۷۰٫۵ در ۱۴۳ میلیمتر است. ابعاد کلی دستگاه دقیقاً برابر با مدل گلکسی اس ۶ است اما نکته جالب، اندازه صفحه‌نمایش خواهد بود که این بار به‌جای ۵٫۱ اینچ در گلکسی اس ۶ شاهد افزایش و رسیدن به ۵٫۲ اینچ هستیم. بااین‌حال می‌توانید باریک‌تر شدن فاصله بالا و یا پایین دستگاه را به‌راحتی مجسم کنیم. نسبت تصویر ۱۶:۹ خواهد بود و نسبت صفحه‌نمایش به بدنه برابر با ۷۳٫۹۴ درصد می‌شود. برای مقایسه باید بدانید نسبت صفحه‌نمایش به بدنه در گلکسی اس ۶ برابر با ۷۰٫۷ درصد بوده است.

Samsung-Galaxy-S7-edge-dimensions-2

۱۵۱ در ۷۳ میلی‌متر ابعاد دقیق نسل بعدی سری اج یعنی گلکسی اس ۷ اج خواهد بود. نسبت تصویر همان ۱۶:۹ خواهد بود و نسبت صفحه‌نمایش به بدنه دستگاه نیز برابر با ۷۶٫۶۲ درصد است. این درصد در حدود گلکسی اس ۶ اج پلاس و نوت ۵ خواهد بود و تقریباً می‌توان گفت تفاوت زیادی با نسل فعلی نداشته باشد. اما نکته مهم دیگر که در تصویر شمای فنای شاهد هستید، کمی خمیده شدن پشت دستگاه گلکسی اس ۷ است که می‌توان به ارگونومی دستگاه کمک شایانی داشته باشد ولی فراموش نکنید پشت گلکسی اس ۷ اج به علت لبه‌دار بودن جلو دستگاه، تخت خواهد بود.

شایعات در حال جدی‌تر شدن هستند تا استرس رونمایی به مراسم اصلی نیز بیشتر شود. نظر شما چیست؟ آیا از تغییرات اتفاق افتاده راضی هستید؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S7-and-Galaxy-S7-edge-dimensions-allegedly-revealed-by-leaked-schematic_id76985″ target=”blank” background=”#6AB999″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: ابعاد گلکسی اس 7ابعاد گلکسی اس 7 اجتصاویر گلکسی اس 7تصاویر گلکسی اس 7 اجگلکسی اس 7گلکسی اس 7 اجمشخصات گلکسی اس 7مشخصات گلکسی اس 7 اج

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۸نظر

درج نظرات: