بستن
مطالب ترنجی

یک ابزار قدرتمند: نسل جدید S Pen با قابلیت تشخیص فشار بیشتر و حالت ballpoint

no thumb

هر دستگاهی را به قابلیت مطرحش می‌شناسیم و باید قبول کنیم که نوت را S Pen اش معروف کرده است. اکنون تصور کنید که در نوت ۷ این قلم به نسل دومش ارتقا پیدا کرده است و شاهد امکاناتی بسیار جالب‌تر هستیم. در ادامه همراه باشید.

صحبت‌های مربوط به S Pen را می‌توان در قالب سه نکته مطرح کرد. این قلم به نسبت نسل قبلی که فشار ۲۰۴۸ را می‌شناخت اکنون به فشار ۴۰۹۶ رسیده است که عملا در تجربه کاربری تفاوت‌های زیادی را معلوم خواهد کرد. نوک قلم به ۰٫۷ میلی‌متر رسیده است که شباهت‌های زیاد‌تری به یک قلم واقعی خواهد شد. سامسونگ با متلکی به اپل بیان کرد که این قلم همراه دستگاه است و نیازی به شارژ هم حتی ندارد!

با قابلیت نرم‌افزاری هم رو به رو هستیم که می‌تواند به عنوان یک بزرگنمایی متن یا تصویر را تا ۳۰۰ برابر بزرگتر نشان دهد. اما در نهایت فراموش نکنید این قلم هم ضد‌آب شده است و شما می‌تواند حتی زیر آب با قلم خود یادداشت برداری کنید!

P1160782

P1160816 P1160818 P1160833 P1160834

0
0

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۰نظر

  1. واقعا ارتقا اس پن از همه مهمتر و ضروری تر بود که سامسونگ این کارو کرده ، واقعا یه گوشی پرفکت هست یعنی نمیشه حتی یه ایراد کوچیک هم ازش گرفت. مقایسشم با بقیه فبلت ها شوخیه. ( قابل توجه بعضی ها! ). در هر صورت ارتقای کاملا منطقی نسبت به نوت ۵ بود.

    0
    0

درج نظرات: