بستن
اپلاخبار

آیفون ۷ هم خودش و هم یک خودرو را به آتش کشید!

bgr-iphone-7-1

بحث جالبی کلا پیش آمده است و گویا این عدد ۷ بر روی هر اسمارت‌فون قصد دارد آتش بازی کند! از شکست نوت ۷ در بازار که بگذریم، اکنون گوی رقابت و بازار گرمی به سمت دیگر میدان یعنی به دست اپل رسیده است تا بتواند هنرنمایی کند. البته همانطور که می‌دانید یک هنرنمایی داریم همانند سامسونگ و یک هنرنمایی داریم مانند تمام اسمارت‌فون‌های موفق دیگر که متاسفانه یا خوشبختانه این بار آیفون ۷ هم دچار هنرنمایی‌های سامسونگ شده است. در هر صورت خبر این که آیفون ۷ هم دچار حریق شده است اصلا خبر خوبی نخواهد بود. در ادامه همراه باشید.

بر اساس گزارش منتشر شده در وب سایت یاهو به نقل از فون‌آرنا، آقای Jones به تازگی آیفون ۷ خود را خریداری کرده است. این آیفون که کمتر از ۷ روز عمر دارد گویا پس از این که در ماشین قرار گرفته است و کمی گرما آن را اذیت کرده، منفجر شده و خسارت نه چندان جالبی را به خودرو وارد کرده است. البته خوشبختانه آقای Jones سریع باخبر شده و دودی که در حال انتشار بوده دستگاه را از خودرو دور کرده اما در هر صورت عامل اصلی انفجار در این حادثه آیفون ۷ تلقی خواهد شد.

تصاویر را با هم ببینیم:

iphone-7-catches-fire-burns-a-car-2

iphone-7-catches-fire-burns-a-car-3

iphone-7-catches-fire-burns-a-car

همانطوری که شاهد هستید نه از کابل و لوازم جانبی غیر اصل خبری است و نه از نحو غیر صحیح استفاده و یا جریان اشتباه برق ولی خب در هر صورت اپل این را موضوع را شنیده و گفته است که اتفاق افتاده در حال بررسی قرار گرفته تا پاسخی جامع برای آن پیدا کرد. البته عده‌ای می‌گویند این که گوشی در خودرو مانده و گرمای اطراف یا حتی نور مستقیم خورشید باعث داغی بیش از حد پشت دستگاه شده باشد، می‌تواند دلیلی برای این انفجار گفته شود.

با اولین حادثه نمی‌توان هیچ اضهار نظری داشت و باید منتظر باشیم که آیا دستگاه‌های بیشتری دچار این مشکل خواهند شد یا خیر! نظر شما چیست؟

www.phonearena.com

 

0
0
برچسب ها: آتش سوزی آیفون 7آیفون 7

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۴نظر

درج نظرات: