بستن
ترنجی

آیفون ۶s پلاس با رنگ طلای قرمز، مدل مورد علاقه عموم است؛ تقاضا برای تولید بیشتر قوت می‌گیرد

no thumb

با شروع پیش‌خرید نسل جدید آیفون‌های اپل از روز شنبه، به نظر می‌رسد رنگ طلای قرمز این دستگاه‌هوشمند، برای عموم جذاب‌تر است؛ طی این گزارش، معلوم شده است که در طی ۳ الی ۴ هفته، این رنگ از آیفون‌ها بیشتر از دیگر مدل‌ها در بین فروشگاه‌ها حمل و نقل خواهد شد. برای مثال در ایالات متحده، آیفون ۶s پلاس در طی ۳ الی ۴ هفته به دست مشتریان T-Mobile خواهند رسید؛ زمان تحویل، بستگی به شما دارد که چه رنگ و مدلی از این دستگاه را برای خرید انتخاب کرده باشید. مشتریان AT&T و Verizon، نیز در طی ۳ الی ۴ هفته، مدل ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایتی این آیفون را، به همراه رنگ طلای قرمز دریافت خواهند کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

مشتریان دیگر اپراتورها در ایالات متحده، طی ۲ الی ۳ هفته این آیفون با این مشخصات را دریافت خواهند کرد که شامل مشتریان Sprint هم می‌شود. اگر مدل کوچک‌تر آیفون را برای خرید انتخاب کرده‌اید، باید گفت کمی شانس آورده‌اید! آیفون‌های ۶s، همگی به صورت هماهنگ، در روز عرضه رسمی یعنی ۲۵ سپتامبر (سوم مهر) عرضه خواهند شد. البته باز هم همانند مدل ۶s پلاس، رنگ طلای قرمز و حجم‌های ۱۲۸ و ۶۴ گیگابایتی این دستگاه، برای مشتریان Verizon، با حدود ۲ الی ۳ هفته تاخیر در عرضه همراه خواهند بود.

اینطور که به نظر می‌رسد و با توجه به تاخیرهایی که برای عرضه رنگ طلای قرمز این آیفون‌ها اتفاق افتاده است، می‌توان به این موضوع پی برد که رنگ طلای قرمز، بیشترین درخواست را بین مشتریان داشته است. این موضوع در آمریکا از شدت بیشتری برخوردار می‌باشد.

نظر شما در رابطه با این رنگ چیست؟ آیا شما هم همین رنگ را تهیه خواهید کرد؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Apple-iPhone-6s-Plus-in-Rose-Gold-is-the-early-favorite-demand-for-new-models-is-strong_id73698″ background=”#5ab28d”]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: آیفون 6اسآیفون رز گلداپلرز طلاییرنگ رز گلدنسل جدید آیفون های اپل

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۸نظر

  1. دوستان از کجا میدونند تو یه کشور دگ که مردم نیازی ندارن اینهمه پول برا ایفون بدن و اونجا فرق زیادی نداره ….همه مردم به خاطر کلاسش و اینکه بدونن ایفون جدید رو خریده این رنگو انتخاب کردن… استدلال خوبیه براتون برا اینکه فروشش رو اثبات کنین برا خودتون یکم فکر کنین بد نیس

    0
    0

درج نظرات: