بستن
ترنجی

آیفون ۴ اینچی در راه است! آیفونی متفاوت از آیفون ۶ اس

no thumb

در حالی که همه در مورد آیفون ۷ صحبت می‌کنند بر اساس گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که اوایل سال آینده یعنی سال ۲۰۱۶ اپل خود را برای معرفی آیفون ۴ اینچی آماده می‌کند اما این دستگاه که گمان به ۴ اینچی بودن آن می‌رود جذابیت‌های خاص خودش دارد که هر چند تفاوت‌هایی با ایفون ۶ اس دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

تحلیلگران بر این باورند که اپل هنوز باور به دستگاه ۴ اینچی دارد و خط تولید آن را رها نکرده است. در واقع دستگاهی که احتمال معرفی شدنش امروز بیشتر شده است نسلی پیشرفته از نسخه آیفون ۵ اس می‌باشد. بر اساس خبرهای درز پیدا کرده به نظر می‌آید که این دستگاه به پردازنده A9 مجهز می‌شود.

یکی از تحلیل گران به نام Ming-Chi Kuo اظهارات زیر را پیرامون این دستگاه جدید بیان داشته است:

“ما معتقدیم که اپل این خط تولید را ارتقا می‌بخشد به دلیل آن که اپل آیفون ۵ اس محبوب‌تر از دستگاه آیفون ۵ سی بود انتظار می‌رود که این دستگاه بهبود یافته آیفون ۵ اس باشد. ما پیش‌بینی می‌کنیم که این محصول اپل اوایل سال ۲۰۱۶ با بدنه‌ای از جنس فلز همراه با سیستم عامل iOS 9 یا شاید iOS 10 قدم به بازار بگذارد که از یک چیپ A9 بهره‌مند شده است.”

کیوو بر این باور است که دستگاه ۴ اینچی اپل از تاچ سه بعدی بی بهره است و این مورد بزرگ‌ترین اختلاف این دستگاه با آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس است. همچنین پیش‌بینی می‌شود اپل تا پایان ۲۰۱۶ بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون از این دستگاه را به فروش برساند.


iphone_screen_sizes


[su_button url=”http://www.macrumors.com/2015/11/03/kuo-4-inch-iphone-2016-iphone-7-ram/?utm_source=feedly&utm_medium=webfeeds” target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]macrumors[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleIphoneآیفون 4 اینچی جدیدآیفون جدیدآیفون جدید اپل

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۵نظر

  1. آها حالا شد همون اپلی که آرمانگرایی خودشو به مردم تلقین میکرد. فقط کاش مثل سونی سایز صفحه رو ۴٫۶ میکرد و با حاشیه ی کم گوشی رو خوش دست میکرد. ولی درکل با این حرکت اپل خیلی حال کردم. درضمن مهمترین دلیل محبوبیت ۵s ظاهر اونم بود، آدم نگاش میکرد هیپنوتیزم میشد. شاهکاربود.

    0
    0

درج نظرات: