بستن
ترنجی

آیفون ۴ اینچی جدید اپل با باطری بزرگ تری عرضه خواهد شد

no thumb

مدت هاست که خبر از آیفون ۴ اینچی اپل که احتمالا با نام iPhone 6C عرضه می‌شود، به گوش می‌رسد. تاکنون دریافتیم که این تلفن همراه برخلاف نسل قبلی اش بدنه ای کاملا فلزی و همسان با آیفون های پرچمدار دارد و ویژه کسانی ساخته شده است که می‌خواهند در کنار هزینه کمتر، با صفحه نمایش های بزرگ نیز کناب نمی‌آیند. در ادامه با ترنجی همراه باشید

از مدت ها پیش خبری منبی بر احتمال تمرکز ویژه اپل به ساخت و تولید دوباره سری آیفون های ۴ اینچی شنیده می‌شد و امروز هم طی خبری که برای شما بازگو کردیم، این احتمال دوچندان شد.

حالا نیز طبق لورفته ها، باتری بزرگ تری در این دستگاه گنجانده شده که انتقاداتی که به اپل از سوی سامسونگ و کاربران به جهت استفاده از باطری ضعیف بود، رفع خواهد شد.

در آیفون ۵سی ظرفیت باتری ۱۵۰۰ میلی آمپر ساعتی بود که با توجه به صفحه نمایش ۴ اینچی ضعیف ارزیابی می‌شد اما حالا طبق شایعات اپل در نسل دوم سری “C” از یک باتری ۱۷۵۰ میلی آمپرساعتی بهره برده است.

تاکنون می‌دانستیم که اپل روی این آیفون حساب ویژه ای باز کرده و سونی را بری ساخت سنسور دوربین مناسب به شدت تحت فشار گذاشته است. از طرفی شنیده بودیم که این آیفون برخلاف نسل قبلی با وجود قیمت کمتر از بدنه فلزی بهره می‌برد.

نظر شما چیست؟

 [su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Alleged-iPhone-6c-battery-pack-snapped-suggesting-higher-capacity_id71979″ target=”blank” background=”#0fc5b7″]Phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: iPhone 6Cآیفون

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۲نظر

درج نظرات: