بستن
ترنجی

آیا کیس‌های آیفون ۶ و ۶ پلاس می‌توانند برای آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس هم استفاده شوند؟

no thumb

یکی از مزایای داشتن گوشی هوشمند محبوب مانند آیفون تنوع لوازم جانبی آن است؛ ممکن است که هزاران فرد در این کره خاکی آیفون‌های نسل قبل را داشته‌باشند و در همین حال بخواهند به آیفون‌های جدید مهاجرت کنند، فرض کنید که درصد زیادی از این اشخاص از کیس و کاوری که در حال حاضر استفاده می‌کنند راضی باشند و نخواهند آن را تعویض کنند. در اینصورت تکلیف چیست؟ آیا کیس قدیمی مناسب آیفون‌های جدید خواهد بود؟

با ترنجی همراه باشید.

در ابتدا این را بگوییم که به این سوال نمی‌توان پاسخ قطعی داد. از یک طرف آیفون‌های جدید ضخیم‌تر، بلندتر و سنگین‌تر هستند که می‌توانید مقدار این تفاوت را در تصاویر زیر مشاهده کنید:

 size front

side view

و اما از طرفی این تفاوت بسیار کم است، همانطور که مشاهده کردید تفاوت قطر آیفون‌های جدید و قدیم در بیشترین حالت فقط به ۰٫۲ میلی‌متر می‌رسد. در حقیقت طبق اعلام اپل کیس‌های سیلیکونی و چرمی که به طور ویژه برای آیفون ۶ و ۶ پلاس طراحی شده‌بودند با آیفون‌های جدید هم سازگار خواهند بود و می‌توان از آن‌ها در آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس استفاده کرد. این را هم ذکر کنیم که در بازار صدها کیس و کاور مختلف برای آیفون‌های ۶ و ۶ پلاس طراحی شده‌بود و به سبب تفاوت در جنس آن‌ها نمی‌توان قاطعانه پاسخ این سوال را اعلام کرد.

پیشنهاد ما به شما این است که حتماً قبل از خرید آیفون جدید کاور فعلی خود را هم به منظور سازگاری با آن تست کنید؛ نظر شما در این مورد چیست؟

PhoneArena

0
0
برچسب ها: iPhone 6iphone 6siphone 6s plusiPhone Cases

مصطفی عباسی

نویسنده مصطفی عباسی

۱ نظر

درج نظرات: