بستن
ترنجی

آیا پپسی تصمیم ورود به بازار موبایل دارد؟

no thumb

پپسی! موبایل! یک شرکت سازنده نوشیدنی و البته فعال در زمینه غذا چه ربطی می تواند داشته باشد به موبایل؟! ما هم نمی دانیم اما اینطور به نظر می رسد که پپسی می خواهد در زمینه موبایل هم فعالیتی داشته باشد. اما چطور شد که به این نتیجه رسیده ایم!؟ در ادامه با ترنجی باشید.

Pepsi-Phoe

پپسی چین در شبکه اجتماعی Weibo یک صفحه جدید ساخته است که عنوانش را در تصویر بالا می بینید: “pepsi phone”. این صفحه در دسته بندی IT / Internet / electronic products – mobile phone manufacturers قرار گرفته است که مشخصا به ما می گوید که قرار است فعالیتی در زمینه های ذکر شده صورت بگیرد. اما همه می دانیم پپسی شاید نوشابه ساز خوبی باشد اما موبایل ساطز خوبی نیست. مشخصا اگر هم قرار به تولید موبایلی باشد، قرار نیست پپسی در ساخت آن دخالت تعیین کننده ای داشته باشد و نهایتا می توانید یک ری-برندینگ یا همان تغییر نام را تصور کنید.

Official-Weibo-account-suggests-that-Pepsi-is-getting-ready-to-launch-a-phone

البته حدس های دیگری هم می تواند زد، مثلا ساخت یک برنامه و یا آغاز کردن یک کمپین برای تبلیغات پپسی، مثلا سلفی گرفتن با محصولات این شرکت اما به نظر ما احتمال یک موبایل تحت برند پپسی می تواند بیشتر باشد، به چه نیت و چرا را نمی دانیم اما شواهد این را به ما می گویند. مسلما در روزهای آتی موارد بیشتری درباره این موضوع منتشر خواهد شد و در ترنجی آن ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. نظر شما چیست؟ چه احتمالی می دهید؟ پپسی فون؟!

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Official-Weibo-account-suggests-that-Pepsi-is-getting-ready-to-launch-a-phone_id74565″ target=”blank” background=”#04c076″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: pepsipepsi mobileپپسیپپسی موبایلموبایل پپسی

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۳نظر

درج نظرات: