بستن
شیائومی

آیا می میکس (Mi Mix) شیائومی واقعا آنطور که تبلیغ شده، بدون حاشیه است؟

promo-image-left-vs-real-life-photo-right-1

دنیای تبلیغات عموما نشان دادن واقعیت در لباسی زیباتر است. حال این کار یا با تحریف واقعیت با جلوه های بصری یا ارائه مشخصات در شرایط خاص صورت می پذیرد یا واقعا با دروغ! حتما شما هم دیروز وقتی می مکس (Mi Mix) شیائومی معرفی شد و تصویر آن را دیدید به خود گفتید این امکان ندارد! بله در تصاویر رسمی معرفی می مکس (Mi Mix) شاهد یک دستگاه کاملا بدون حاشیه در لبه های بالا، راست و چپ بودیم اما در واقعیت هم همینطور است؟ اجازه بدهید مقایسه کنیم! با ترنجی همراه باشید.

نمایشگر بدون حاشیه یکی از رویاهای دوستداران فناوری است، هر چند از نظر فنی شاید تجربه کاربری خیلی خوبی را ارائه نکند اما زیبایی و مسحور کنندگی خاصی دارد و احساس پیشرو بودن را به کاربر می دهد. نمونه هایی زیادی از دستگاه هایی که لبه سمت راست و چپ بدون حاشیه معرفی شده اند وجود دارد و در همه آن ها شاهد حاشیه هر چند ناچیزی بوده ایم، اجازه بدهید در مورد می میکس است موضوع را بررسی کنیم:

promo-image-left-vs-real-life-photo-rightpromo-imagereal-life-photopromo-image-1real-life-photo-1promo-image-2real-life-photo-2real-life-photo-3real-life-photo-5مسلما شیائومی در بدون حاشیه نشان دادن می میکس (Mi Mix) اغراق کرده است اما باز هم لحظه ای آن را با محصولات دیگر شرکت هات مقایسه کنید، مشخصا در مقابل دیگر رقبا بدون حاشیه به شمار می رود. علاوه بر آن فناوری های ویژه برای بلندگوی مکالمه و حسگر تنظیم نور محیط، حسگر مجاورتی و البته دوربین دوم موارد قابل توجهی هستند.

نظر شما درباره این موضوع چیست؟

 

0
0
برچسب ها: Mi Mixشیائومیمی میکس

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۵نظر

درج نظرات: