بستن
no thumb

هنوز رونمایی سامسونگ از گلکسی نوت ۵ ، اس ۶ اج پلاس و تبلت ناشناخته جدید سامسونگ به سرانجام نرسیده است که بنچمارک هایی لو می رود و منتسب به پرچمدار بعدی سامسونگ در سری S یعنی S7 می شود. این اسکرین شات های لو رفته از بنچمارک ان تو تو است که امتیاز خارق العاده ای در مرز ۹۶ هزار را نشان می دهد، در حقیقت امتیاز ۹۵,۹۷۲ که واقعا امتیاز بالایی به حساب می رود. در حال حاضر گلکسی اس ۶ اکتیو با امتیاز نزدیک به ۷۲ هزار سردمدار بنچ مارک ان تو تو است و این به لطف پردازنده خارق العاده اگزینوس ۷۴۲۰ است. در ادامه با ترنجی باشید تا این اسکرین شات ها را ببینیم و بررسی کنیم می تواند متعلق به گلکسی اس ۷ باشد؟ با ترنجی باشید.

9846815ejw1eusz2m77n5j20e20p0jsp 9846815ejw1eusz2ms2i2j20e20p0t9o

بنچمارکی که می بینید متعلق به مدل SM-G8508S است که منبع مطلب بدون هیچ دلیل خاصی آن را متعلق به گلکسی اس ۷ می داند. در حالی که اگر حتی فقط به مدل این دستگاه دقت کنید متوجه می شوید که امکان ندارد این دستگاه همان اس ۷ باشد. مدل SM-G850 متعلق به گلکسی آلفا است که خب با توجه به توقف تولید آن و ارایه سری A پس از آن، کمی بعید به نظر می رسد که دستگاهی تحت عنوان Galaxy Alpha 2 و یا شاید Galaxy Alpha plus تولید شود اما هر چه باشد این بنچمارک برای گلکسی اس ۷ نمی تواند باشد، حداقل به نظر ما.

اگر به مشخصات ریز در بنچمارک توجه کنید و با بنچ مارک گلکسی اس ۶ مقایسه کنید، می بینید که اولا بیشترین تفاوت مربوط به بخش پردازنده اصلی یعنی CPU است و دوم اینکه بخش گرافیکی در رزلوشن HD یعنی ۱۲۸۰*۷۲۰ انجام شده است. مسلما گلکسی اس ۷ نمایشگر HD ندارد اما دستگاهی در رده گلکسی آلفا که انتظار نمایشگر کوچکتر و در اندازه ۴٫۷ اینچ از آن می رود، می توان چنین رزلوشنی داشته باشد.

نظر شما چیست؟ آیا سامسونگ سری آلفا را ادامه خواهد داد؟ به نظر شما این بنچمارک چه دستگاهی است؟

[su_button url=”http://wccftech.com/samsung-device-leaked-with-96000-antutu-points-galaxy-s7-maybe/” target=”blank” background=”#0fb869″]wccftech[/su_button]

0
0
برچسب ها: Galaxy alpha 2Galaxy Alpha plusGalaxy S7SM-G8508Sبنچمارک ان تو توبنچمارگ گلکسی اس 7بیشترین امتیاز Antutuگلکسی آلفا 2گلکسی اس 7

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۲۴نظر

 1. دیگه امتیاز بنچ هر چی باشه ؟ چه تاثیری داره بازی کردن با اعداد فریب ملت …

  نکسوس با اون شرایط ساپورت عالیش اندروریدی کلا باگ هست مشکل …

  دامدونگ بهتره روی یخچال لباس شویی هاش بیشتر کار کنه … تا بیاد با اعداد ملتو فریب بده

  0
  0
  1. تو هم ی چیزی یاد گرفتی هرجا میرسی میگی اس ۶ نمیتونه جی تی ا رو اجرا کنه.معلومه هیچی از اندروید و گوشی حالیت نیس.الان نوت ۳ من تمام بازهای اچ دی رو روش امتحان کردم مث اب خوردن بالا میاره مدرن کمپت ۵ با نهایت گرافیگ ریسینگ ۳ و خیلی های دیگه… بعضی وقتا بوده بازی ۱۰۰ مگی رو اجرا نکرده یعنی با منطق شما زورش نرسیده.اونم در ی صورت اجرا نمیکنه که بعضی وقتا دیتای بازی برای پردازنده خود گوشی نیس ی هنوز برای اون پردازنده ورژن جدید بازی بهینه نشده که یاعث میشه تو بازی مشکل ب وجود بیاد.دقت کردم هرجا میرسی همینو میگی فک میکنی هم مث خودت بسوادن که این حرفا رو ب خوردشون بدی و باور کنن.خودتو نزن ب اون راه اینقد خودتو حرص نده سکته میکنی ی نگاه ب عکس اوتارت کن خودتم دقیقا الان مث همون عکسی از بس حرص میخوری.

   0
   0

درج نظرات: