بستن
ترنجی

آیا ال‌جی جی ۴ و جی ۳ اندروید ۶ را دریافت می‌کنند؟

no thumb

تا الان ما لیست دستگاه‌هایی که بروزرسانی اندروید ۶ را می‌گیرند از دو شرکت اچ‌تی‌سی و موتورولا مشاهده کردیم. در مورد موتورولا  اگر این لیست نهایی باشد در این شرایط بعضی از دستگاه‌ها از بروزرسانی نا امید می‌شوند و برای همیشه در اندروید ۵٫۱ باقی می‌مانند.گوشی‌های ال‌جی جی ۴ ال‌جی جی ۳ و ال‌جی جی ۲ چه سرانجامی دارند؟ آیا باید منتظر اندروید ۶ یا مارشملوز باشند یا ناامید می‌شوند؟  در ادامه با ترنجی همراه باشید.

در سایت دنیای ال‌جی سایتی که  توسط این شرکت اداره می‌شود گزینه‌ای قرار داده شده تا شما کشور را انتخاب کنید این در حالی است که اگر امریکا را انتخاب کنید و به صفحه ای که برنامه‌ها و بازی‌ها قرار دارد بروید سپس یک گوشی را انتخاب کنید می‌توانید نسخه‌های قابل  پشتیبانی برای هر دستگاه را ببینید که به طور جالبی در این قسمت برای دو دستگاه اندروید ۶ در لیست قرار گرفته است.

lg g3 g4 2

lg g3 g4
طبق این برای دو دستگاه ال‌جی جی ۳ و ال‌جی جی ۴ باید منتظر دریافت بروزرسانی اندروید ۶ که الان با نام مارشملوز شناخته می‌شود باشیم، اما یک دستگاه جا مانده و آن ال‌جی وی ۱۰ است. این غول چندرسانه ای که اخیرا با اندروید پیش نصب شده ۵٫۱ رونمایی شده است می‌بایست اندروید ۶ را دریافت کند، در مورد سرانجام ال‌جی جی ۲ و دیگر مدل‌های ال‌جی اطلاعاتی در دسترس نیست. امیدواریم  که ال‌جی گوشی هایی به این لیست اضافه کند. شما چطور فکر می‌کنید؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Are-these-are-the-only-LG-phones-getting-Android-6.0_id74369″ target=”blank” background=”#159f84″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: ال‌جیال‌جی جی 3ال‌جی جی 4ال‌جی وی 10اندروید 6بروزرسانی اندروید 6

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۱۱نظر

 1. با سلام
  من عضو جدیدم خوشحال میشم به سؤالم پاسخ بدید
  من یه گوشی الجی جی۳٫ مدل d856 دوسیم دارم وقتی میرم توی سایت الجی میگه پشتیبانی نمیشود.
  آیا گوشی من تقلبیه.
  اگه تقلبی نیست چرا پشتیبانی نمیشه
  و آیا آپدیتش میاد
  توی خود گوشی یه الجی اسمارت داره وقتی میرم توش به زبان روسیه
  میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  0
  0

درج نظرات: