بستن
اخبارحملات سایبرینرم‌افزار

آپدیت جدید نرم افزار یاهو پشتیبانی این نرم افزار از حسگر اثرانگشت را به ارمغان می آورد

yahoomail_screenshot

اگر به یاهو سری بزنید مسلما دنیایی از خاطرات برای شما زنده می شود.از قسمت ایمیل گرفته تا قسمت Answers! اما متاسفانه این شرکت چندیست که وضعیت خوبی ندارد و اگر پیگیر اخبار جدید باشید، می دانید که یاهو چندی پیش در یک بیانیه رسمی اعتراف کرد که سرورهای ایمیل این شرکت دو سال پیش هک شده اند! اکنون یاهو آپدیتی برای افزایش امنیت نرم افزار خود منتشر کرده است. با ما در ادامه همراه باشید.

با وجود اینکه سرور های یاهو در سال ۲۰۱۴ هک شده اند ولی باز هم به شما پیشنهاد می کنیم که پسورد ایمیل (یا سرویس ارائه دهنده ایمیل خود را) را تغییر دهید. همچنین شایان به ذکر است که حدود ۵۰۰ میلیون حساب ایمیل بر اثر این حمله مخرب در معرض خطر قرار گرفته است.

نکته عجیب این است که یاهو خبر هک سرورهای خود در سال ۲۰۱۴ را پس از دو سال اعلام کرده است! این بدان معناست که ۵۰۰ میلیون حساب ایمیل به مدت دو سال و بدون اطلاع کاربران در معرض خطر بوده اند.

اکنون این شرکت تصمیمی مبنی بر اضافه کردن لایه های امنیتی بیشتری گرفته است. در این باره، نرم افزار ایمیل یاهو از این به بعد از حسگر اثرانگشت دستگاه های اندرویدی شما پشتیبانی خواهد کرد. کاربران با این قابلیت می توانند ایمیل خود را با اثرانگشت یا رمز عبور باز کنند.

گذشته از این قابلیت، توسعه دهندگان قابلیت جدیدی را معرفی کرده اند که کاربران با آن می توانند بدون خروج از نرم افزار ایمیل خود، اطلاعات خود را ویرایش کنند.

همچنین پیش نمایش لینک ها در این نرم افزار نمایش داده خواهد شد و با آپدیت جدید کاربران می توانند اطلاعات مخاطبین خود را آسانتر و سریعتر ویرایش کنند.

اگر از نرم افزار ایمیل یاهو در گوشی اندرویدی خود استفاده می کنید پس هر چه زودتر اقدام به آپدیت و تغییر پسورد ایمیل خود کنید.

 

0
0
برچسب ها: Yahooاپلیکیشن ایمیلایمیلیاهو

سید علی موسوی

نویسنده سید علی موسوی

علاقه مند به دنیای تکنولوژی و اسمارتفون ها :) نگرانی در باره اینکه چه کسی در چه موردی در حال پیشی گرفتن از شماست را رها کنید و فقط کار خود را انجام دهید و بهترینی باشید که می توانید

۱ نظر

درج نظرات: