بستن
مطالب ترنجی

آپدیت اندروید ۶ برای گلکسی آ۵ (Galaxy A5) نسل اول ارایه شد

no thumb

گلکسی آ۵ (Galaxy A5) نزدیک به دو سال پیش به بازار عرضه شد و سیستم عامل زمان ارایه آن اندروید ۴٫۴ بود. هر چند همان زمان هم که ارایه شد می توانست به اندروید ۵ ارایه شود اما سامسونگ ترجیح داد آن را به رابط کاربری و سیستم عامل پایدارتر اندروید ۴٫۴ در آن زمان ارایه کند و سپس به اندروید ۵ ارتقا دهد. حال سامسونگ آخرین نسخه سیستم عامل اندروید یعنی اندروید ۶ را برای گلکسی آ۵ (Galaxy A5) ارایه کرده است، در ادامه با ترنجی همراه باشید.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

طبق گزارشات رسیده گلکسی آ۵ (Galaxy A5) مدل A500FU در اروپا اندروید ۶ گرفته است و به زودی برای بازار آفریقای جنوبی نیز ارایه خواهد شد. هنوز درباره دیگر بازارها اطلاعات دقیقی در دست نیست اما این خبر بدین معناست که تا چند هفته دیگر شاهد ارایه این به روزرسانی برای مدل ها و بازارهای مختلف دیگر خواهیم بود.

از آنجا که تقریبا ۲ سال از ارایه گلکسی آ نسل اول می گذرد و دستگاه های اندرویدی نیز تا ۲ سال به روزرسانی اساسی دریافت می کنند باید گفت که به ارایه به روزرسانی اندروید ۶ تقریبا پرونده به روزرسانی های اساسی خانواده گلکسی آ نسل اول بسته می شود و این یعنی انتظار داشتن اندروید ۷ را روی آن نداشته باشید.

البته شما می توانید رام اندروید ۶٫۰٫۱ گلکسی آ۵ مدل A500FU را دانلود کنید و استفاده نمایید اما نکته اول اینجاست که رام های موجود برای دانلود مربوط به دستگاه های تحت اپراتور مناطق یاد شده است. نگته دوم اما اینکه از آنجا که مدلهای رسمی گلکسی آ۵ فروخته شده در ایران نسخه دو سیم کارت و ۳G این دستگاه بوده اند، مدل عددی آن ها A500HD است و با این به روزرسانی سازگاری ندارند و شما باید منتظر ارایه رام مخصوص دستگاه خود باشید.

اگر گلکسی آ۵ (Galaxy A5) دارید به قسمت به روزرسانی دستگاه رفته و چک کنید که به روزرسانی برای شما ارایه شده است یا خیر؟

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2016/07/31/first-generation-galaxy-a5-finally-gets-marshmallow/” target=”blank” background=”#1cf5a5″]sammobile[/su_button]

0
0
برچسب ها: Galaxy A5آپدیت اندروید 6اندروید ۶گلکسی آ5

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۸نظر

درج نظرات: