بستن
ترنجی

آیفون ۶ اس ممکن است با چیپست قوی تری برای LTE از سوی کوالکام عرضه شود؛سرعت ۳۰۰ مگابایتی در Cat6

no thumb

دیروز طی گزارشی که منتشر شد ،دانستیم که بیشتر تفاوت های آیفون ۶ اس با آیفون ۶ در داخل دستگاه است و تفاوت ظاهری ندارند. اما امروز یک منبع معتبر تصاویری از برد این دستگاه منتشر ساخت که از آن کارشناسان متوجه شدند که آیفون ۶ اس دارای یک چیپست قوی تر برای پشتیبانی از LTE هستند که باعث مصرف انرژی کمتر و سرعت بالاتر می‌شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این چیپست که با کد MDM9635M یاد می‌شود ساخت کوالکام بوده و انرژی کمتری مصرف می‌کند،عملکرد بهتری نسبت به ۹X25 دارد که پیش تر در آیفون ۶ و ۶ پلاس اســـــتفاده شده بود.

البته فعلا با تکنولوژی حال حاضر همچین چیپی کاربردی به نظر نمی‌رسد چراکه اپراتور های کمی از LTE cat 6 بهره می‌برد که در ایران ،ایرانسل نیز این خدمات را ارائه می‌دهد آن می‌شود. با این چیپ سرعت تا ۳۰۰ مگابیت خواهد رسید که دو برابر استاندارد فعلی است.

این چیپست سال گذشته توسط کوالکام معرفی شد و پارسال به مارکت ها رسید. گوشی هایی همچون S6 سامسونگ از این استاندارد بهره می‌برند و بین پرچمدار ها این آیفون بود که از غافله عقب مانده بود.

نظر شما چیست؟آیا استفاده از این چیپست را کاربردی می‌دانید؟

[su_button url=”http://www.macrumors.com/2015/07/01/iphone-6s-qualcomm-lte/” target=”blank” background=”#377431″]macrumors[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleCat6LTEآیفون ۶ اساپل

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۷نظر

درج نظرات: