بستن
ترنجی

آباکسینگ همه رنگ های آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس در یک ویدیو متفاوت

no thumb

آه! یک جمعه آنباکسنیگی. این یکی اما خیلی جالب است، احیانا هوس می کنید که کاش به جای این فرد می بودید! یک آنباکسینگ از ۴ رنگ آیفون ۶ و ۶ اس که می توانید در آن یک دید خوب نسبت به همه رنگ های آیفون ۶ اس پیدا کنید و البته به چند قابلیت جدید آیفون ۶ اس هم اشاره می کند. توصیه می کنم این ویدیو را از دست ندهید.

iphone 6s unboxing All color's (2)اپل امسال هم یک رنگ جدید را با معرفی سری iPhone Xs معرفی کرد. قبل از این اپل رنگ سفید را در آیفون ۴ و رنگ طلایی را در آیفون ۵ اس معرفی کرد که هر دو این حرکت ها منجر به حضور قوی رنگ طلایی در تولیدات همه رقبا شد. حالا نوبت به رنگ رز گلد است که در آیفون ۶ اس معرفی شده است. با احتساب این رنگ، حالا آیفون ۴ رنگ دارد و این بیشترین حد تنوع در رنگ بندی آیفون هاست. اما چه رنگی از آیفون ۶ اس زیباتر است؟ نظر شخصی من، خاکستری یا همان مشکی. اما شاید خیلی ها برای اینکه مشخص باشد موبایل آن ها آیفون ۶ اس است، رنگ رز گلد را سفارش دهند! شاید هم برای علاقه به این رنگ.

اجازه بدهید با هم به تماشای این ویدیو آنباکسینگ بنشینیم:

نظر شما چیست؟ آیفون ۶ اس یا پلاسش؟ چه رنگی؟

[su_button url=”https://www.youtube.com/channel/UCsTcErHg8oDvUnTzoqsYeNw” target=”blank” background=”#159f84″]Unbox Therapy[/su_button]

0
0
برچسب ها: iphone 6siphone 6s plusآباکسینگ همه رنگ های آیفون 6 اسآيفون 6 اس پلاسآیفون 6 اسهمه رنگ های آیفون

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۳نظر

درج نظرات: